Baklavacı Tepsisi EBT-30X40X4 700 GR: Profesyonel endüstriyel baklavacı tepsisi modellerindendir. Üretimi kaliteli yapıldığından baklava tepsisinin fiyatları ekonomiktir. Dayanıklı sanayi tipi börek tepsisi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu tatlı tepsilerinin bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır. Baklavacı tepsisiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Fabrikasından kaliteli baklavacı tepsileri modelleri baklava tepsileri üreticileri toptan tatlı tepsisi fiyatlarıyla börek tepsisi satıcısı

Baklavacı Tepsisi

Satış fiyatı 297,99 TL
İndirim
Açıklama

Baklavacı Tepsisi EBT-30X40X4 700 GR

- Baklavacı tepsisinin imalatı özel dayanıklı alüminyumdan yapılmıştır. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

- Baklava, börek, tatlı gibi ürünler için bu tepsi kullanılabilmektedir.

- Baklava tatlı tepsisinin ölçüleri 30x40x4 cm olup tepsinin ağırlığı 700 gramdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

- Gramajlı baklavacı tepsileri modellerinden 30*40*4 cm ölçüsündeki baklava tepsisinin imalatı profesyonel şerbetli tatlı tepsisi fabrikasınca kaliteli alüminyum saçtan üretimi yapılmış baklavacı tepsisidir.

- Baklavacı Tepsisi EBT-30X40X4 700 GR: Ayrıca özel ölçülü baklava tepsisi siparişi de alınmakta ve yuvarlak baklava tepsilerinin satışı da sitemizde yapılmaktadır. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.