Santos Blender Sürahisi Çeşitleri Tipleri TYPE 62 SURAHI: Santos blenderlerde kullanım için profesyonel blender içecek karıştırma sürahisi 1400 ml kapasiteli modellerindendir. Üretimi kaliteli malzemelerle yapılan santos bar blenderlerine uygun tek blender sürahisi fiyatları ekonomiktir. Sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı set üstü smoothie blender haznesi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu kokteyl blender kavanozunun bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir takılır değiştirilir sorusuna cevap santos blender kavanozunun kullanımı temizlenmesi takması değişimi lezzetli içecekler hazırlaması son derece kolaydır. Santos blender sürahisiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasının özel tamir servisinden cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Toptancısından en kaliteli santos blender sürahileri modelleri kokteyl içecek yapmaya en uygun santos blender kavanozu toptan santos blender haznesi satış listesi santos bar blenderi sürahisi fiyatlarıyla kokteyl hazırlama blenderi sürahisi fiyatı

Santos Blender Sürahisi

Satış fiyatı 13.364,45 TL
İndirim
Açıklama

Santos Blender Sürahisi TYPE 62 SURAHI

* Orijinal satnos yedek parçasıdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Tek polikarbonat haznedir

* Parçalama bıçağı, bıçak çevirme dişlisi, kapağı v.s. herhangi bir parça dahil değildir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Santos Blender Sürahisi TYPE 62 SURAHI: Bar blender sürahileri blender hazneleri milkshake blenderi kavanozları modellerinden bu yedek parça orijinal santos no 62 model bar blenderi yedek parçasıdır. Bu santos blender sürahisi satışı haricinde her marka model bar blenderi yedek parçaları satışı da yapmaktayız - Santos blender sürahisi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.