Ekmek Dilimleme Makinası Bıçak Takımı ABT32:Bıçakları körelmiş fırın ekmek kesme makinaları için profesyonel ekmek dilimleme makinası bıçak takımı fiyatları bıçağı kesmeyen yemekhane tipi ekmek dilimleme makinelerinde kullanıma uygun kaliteli ekonomik ekmek dilimleme makinası bıçak takımı modelleri ekmeği iyi dilimlemeyen ekmek kesme makinasının bıçaklarını komple değiştirmek için endüstriyel ekmek dilimleme makinası bıçak takımı yedek parçası sanayi tipi ekmek kesicilerinde kullanılan ekmek dilimleme makinası bıçak takımı fiyatı özellikleri tamiri askeriye tipi ekmek dilimleyicisi makina bıçak takımı bakımı temizliği nasıl yapılır testere şeklinde tırtıklı ekmek dilimleme makinası bıçak takımı nasıl sökülür takılır değiştirilir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli ekmek dilimleme makinası bıçak takımları modelleri sanayi tipi fırın yemekhane ekmeği kesen bıçağı körelmiş ekmek kesme makinelerine en uygun ekmek dilimleme makinası bıçak takımı toptan iyi kesmeyen ekmek dilimleme makinası iç

Ekmek Dilimleme Makinası Bıçak Takımı

Satış fiyatı 3.084,05 TL
İndirim
Açıklama

Ekmek Dilimleme Makinası Bıçak Takımı ABT32

Endüstriyel ekmek dilimleme makinaları için imalatı özel yapılmış 32 adet ekmek kesme bıçağı takımıdır - Endüstriyel ekmek kesme makinası bıçak satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ekmek dilimleme makinasının kesme bıçaklarının fiyatları 32 adet EB 26 P kodlu ekmek kesme bıçağı içindir 

Özel yaylık çelikten imal edilmiştir, özel makinalarda jilet keskinliğinde bilenmiştir, kolay körelmez

Ekmek dilimleme makinesi bıçağı ; tırtırlı kesme ağzıyla ekmekleri rahat keser - Endüstriyel ekmek kesme makinası bıçak satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Pimleri ve bağlantı aparatları ekmek kesme makinesi bıçağının fiyatına dahil değildir

Uygun olduğu ekmek kesme makinalarında kullanabilirsini - Endüstriyel ekmek kesme makinası bıçak satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ayrıca her ekmek dilimleme makinesine uygun bıçaklar ve bağlantı pimleri için fiyat alınız

500 adet ve üstü bıçak siparişi için özel indirimli/iskontolu fiyat verilir arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ayrıca her marka ekmek dilimleme makinelerinin tamiri bakımı servisi ve diğer ekmek kesme makinesi parçalarının ( motoru kayışı kasnağı anahtarı  taraklı plastiği ekmek itme sacı ekmek iticisi ) satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ekmek Dilimleme Makinası Bıçak Takımı ABT32:Ayrıca Baster ekmek dilimleme makinası bıçakları ve Boğaziçi Esmak İndustrio İnoksan Mateka ekmek kesme makinası bıçağı satışımız vardır. Sanayi tipi endüstriyel ekmek kesme makinalarında kullanılan bu bıçak haricinde diğer marka ekmek dilimleme makinası bıçağı satışı - Endüstriyel ekmek kesme makinası bıçak satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz