x 


Su Yumuşatma Filtresi

İmalatçısından en kaliteli su yumuşatma filtreleri modelleri en uygun makineler için su yumuşatma filtresi fabrikası üreticisinden toptan bulaşık makinesi su yumuşatma filtresi satış listesi su yumuşatma filtresi fiyatlarıyla su yumuşatma filtresi satıcı
Su Yumuşatma Filtresi LT-8:Profesyonel endüstriyel makineler için su yumuşatma filtresi modellerindendir.Üretimi kaliteli paslanmaz çelikten yapıldığından su yumuşatma cihazı fiyatları ekonomiktir.Sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi su yumuşatma filtresi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu bu faydalı su yumuşatma filtresi bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi son derece kolaydır.Su yumuşatma filtresi ile ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 2.895,13 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Su Yumuşatma Filtresi LT-8

* AISI-304 Paslanmaz çelik Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Bulaşık makineleri, buz makineleri, konveksiyonel fırınlarda kullanılabilir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kullanılan suyun kireç oranını düşürür
* Sert suların oluşturduğu zararları engeller, cihazın ömrü uzar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Su Yumuşatma Filtresi LT-8:Bulaşık makinesi gibi yoğun suyla çalışan makinelerde kireç oluşumunu engellemek için kullanılan ve kullanılan cihazın ömrünü uzatan su yumuşatma filtresi.Sert suların vereceği zararı yumuşatan filtre çeşitlerinden bu 8 litrelik su yumuşatma filtresinden ayrı makinenizin kapasitesine göre 12 ve 16 litrelik seçenekleri de mevcut imalatı profesyonel su yumuşatma filtreleri fabrikası üretimi kaliteli malzemelerle yapılmış paslanmaz çelik kullanışlı su yumuşatma filtresi modelidir - su yumuşatma filtresi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  • Dihr Bardak Yıkama Makinası

    Dihr Bardak Yıkama Makinası Satış Telefonları 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759

    En ekonomik, ucuz fiyatlarıyla fiyat teklifi için arayınız 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759