x 


Mateka Sebze Parçalama Kuteri Bıçağı

AMSKB1 MATEKA SEBZE PARÇALAMA KUTERİ:Sebze parçalama ve öğütme işlerini yapan bu bıçağı sadece uyumlu olduğu mateka sebze parçalama ve öğütme kuterlerinde kullanabilirsiniz.Paslanmaz çelikten imal edilen bu bıçak zorlu kullanımlara uygun olarak üretilmiştir.Mateka haricinde Empero Yazıcılar Süper Mikser Boğaziçi Ersöz Topaloğlu marka kuterlerinizin ve sebze doğrama parçalama makinelerinizin orjinal ve muadili yedek parça proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 7.618,68 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

MATEKA SEBZE PARÇALAMA KUTERİ BIÇAĞI AMSKB1

Sebze Parçalama Kuteri Bıçağı - Mateka Sebze Parçalama Kuteri Bıçağı  

 * Mateka sebze gıda baharat öğütme parçalama sos krema hazırlama kuterlerinde kullanılan bu bıçak paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Bu parçalama bıçağını sadece uyumlu oldğu mateka markalı kuter makinelerinde kullanabilirsiniz.- Mateka sebze ve gıda parçalama kuterlerinin orjinal bıçaklarının Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Altlı üstlü yerleştirlen iki bıçağı sayesinde parçalama işlemini randımanlı olarak yapabilirsiniz  

 * Bu bıçak sadece uyumlu olduğu mateka sebze parçalama öğütme kuterlerinde kullanılabilir

 * Mateka kuter buçakları haricinde Empero Boğaziçi Süper Mikser Yazıcılar Esmak Topaloğlu Ersöz Çağdaş marka sebze parçalama öğütme ve sebze doğrama makinelerinizin bıçaklarınıda kuruluşumuzda temin edebilirsiniz

 * Ayrıca bu sebze parçalama öğütme kuteriniz var ve arızalıysa yada bakımını yaptırmak istiyorsanız tecrübeli sebze öğütme kuteri tamircilerinden oluşan teknik servisimizde kuterlerinizin ve sebze doğramalarınızın tamirini yaptırabilir yedek parçalarını satın alabilirsiniz.Orjinal sebze öğütme kuteri yedek parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kurulumuzdan bu bıçağın takıldığı sebze parçalama öğütme kuterlerinin 2 yıl garantili olarka satın alabilirsiniz - Sebze öğütme parçalama kuteri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Mateka sebze parçalama kuteri bıçağı ilgililer:kuter bıçağı,mateka kuter bıçağı,sebze parçalama kuteri bıçağı,paslanmaz sebze parçalama bıçağı,paslanmaz kuter bıçağı,yazıcılar kuter bıçağı,empero sebze kuteri bıçağı,ikili kuter bıçağı,kuter yedek bıçağı,tekli kuter bıçağı,öğütücü bıçağı, - Endüstriyel sebze parçalama öğütme kuterlerinin tamir servisi telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Mateka sebze parçalama kuteri bıçağını; Kredi kartlarına taksitli 9 aya kadar vade farkıyla satın alabilirsiniz - Mateka sebze parçalama gıda öğütücü kuterlerin yedek bıçak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

AMSKB1 MATEKA SEBZE PARÇALAMA KUTERİ:Sebze parçalama ve öğütme işlerini yapan bu bıçağı sadece uyumlu olduğu mateka sebze parçalama ve öğütme kuterlerinde kullanabilirsiniz.Paslanmaz çelikten imal edilen bu bıçak zorlu kullanımlara uygun olarak üretilmiştir.Mateka haricinde Empero Yazıcılar Süper Mikser Boğaziçi Ersöz Topaloğlu marka kuterlerinizin ve sebze doğrama parçalama makinelerinizin orjinal ve muadili yedek parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  • 32 LİK EMPERO KIYMA MAKİNASI

    32 LİK EMPERO KIYMA MAKİNASI Satışı Telefonu 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759

    En ekonomik, ucuz fiyatlarıyla sanayi tipi toptan endüstriyel Empero kıyma çekme makinesi fiyat teklifi için arayınız 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759

    Ayrıca sanayi tipi Empero kıyma çekme makinesi-Empero endüstriyel kıyma makinası tamiratını, bakımını yapan teknik tamir özel servisinin telefonları 0212 2974432 - 2536412 - 2375906 - 3614581