x 


Endüstriyel Sebil Su Tahliye Tapası

İmalatçısından İndirimli Endüstriyel Sebil Su Tahliye Tapası Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Endüstriyel Sebil Su Tahliye Tapası Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Endüstri
Endüstriyel Sebil Su Tahliye Tapası M.D149.01 Özellikleri / Malzemesi Metal olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Endüstriyel Sebil Su Tahliye Tapası üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Su Tahliye Tapası modelleri fiyatları, toptan Endüstriyel Sebil Su Tahliye Tapası çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 125,33 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Endüstriyel Sebil Su Tahliye Tapası M.D149.01

Su Tahliye Tapası  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi

Metal olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Endüstriyel Sebil Su Tahliye Tapası fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Endüstriyel Sebil Su Tahliye Tapası modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Endüstriyel Sebil Su Tahliye Tapası fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Endüstriyel Sebil Su Tahliye Tapası alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  • Alveo Ekmek Dilimleme Makinası Tamir

    Alveo Ekmek Dilimleme Makinası Tamiri Bakımı Onarımı ve Tamirat Servisi Telefonu 0212 2974432 - 2536412 - 2375906 - 3614581

    Ayrıca en ekonomik, ucuz fiyatlarla satış için de arayabilirsiniz 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759