x 


Küp Patates İtici Bıçağı

İmalatçısından kaliteli sebze kesme makinesi bıçakları modelleri süper mikser sm-109 sm-110 modellerine uygun patates doğrama makinası diski fabrikası üreticisinden toptan küp patates itici bıçağı satış listesi sebze dilimleme diskinin satıcısı fiyatları
Küp Patates İtici Bıçağı SM-109-110 10X10 İTİCİ: Profesyonel sebze doğrama makinelerinde kullanılan endüstriyel sebze kesme diski modellerindendir. Üretimi kaliteli malzemelerden yapıldığından süper mikser patates doğrama makinesi bıçağı fiyatları ekonomiktir. Sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi sebze dilimleme bıçağı fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu sm109 sm110 küp patates doğrama makinası bıçak diski bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap teknik bilgisi olanlarca kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. Patates dilimleme bıçağıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasının özel servisinden cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 980,73 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Süper Mikser Sebze Doğrama Makinası Bıçak Diski Küp Patates İtici Bıçağı SM-109-110 10X10 İTİCİ

* Süper mikser marka sm-109 sm-110 modellerinde kullanılan sebze kesme bıçağıdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Üretimi kaliteli yapıldığından uzun ömürlüdür

* Orijinal süper mikser sebze kesme makinası yedek parçasıdır

* Sebze doğrama makinalarında kullanılan 10x10 ve 20x20 kubik bıçaklarıyla kullanılır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Küp Patates İtici Bıçağı SM-109-110 10X10 İTİCİ: Sebze dilimleme makinası bıçağı parçaları modellerinden süper mikser markalı patates kesme bıçağının imalatı sm 109 sm 110 modellerine uyumlu profesyonel 10x10 ve 20x20 kübik bıçaklar ile kullanılan sebze doğrama diskleri fabrikası üretimi kaliteli malzemelerden yapılmış orijinal sebze kesme makinası bıçağı yedek parçasıdır - Küp sebze kesme bıçağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 • Kahve Ağacı Kahve Meyvesi

  9. yüzyılda kahvenin Etiopya’da Kaffa bölgesinde tanındığı eldeki belgelerden anlaşılmaktadır. Ancak kahve ağacının çok daha eski tarihlerden beri tanındığı ileri sürülmektedir. Kahve ağacını Arabistan’a, Etiyopya’dan hacca giden müslümanların getirdiği ileri sürülmektedir.

  Portekizliler ve Hollandalılar 1600 yılında Seylan’a götürünceye kadar kahve ağacının Arabistan’dan çıkarılması yasaktı. Kahve tohumları buradan Hindistan’a, 17. yüzyılın sonunda da Cava’ya götürüldü. Kahve ağacı 1706'da Hollanda’ya götürüldü ve Amsterdam’da camekânlarda yetiştirilmeye başlandı. Orada yetiştirilen fidelerden biri Fransız Kralı XIV. Ludwig’e hediye edildi. Kahve fidanı için Paris’te özel bir camekân yapıldı. Kahve ağacı fidanları oradan birçok ülkeye dağıldı. Kahve günümüzde, iklimi kahve ağacının yetişmesine uygun olan tüm ülkelerde yetiştirilmektedir.

  Yabani kahve ağacıyla sadece anavatanı olan Etiyopya’da karşılaşılmaktadır. Boyu 12 metreye ulaşır. Sürekli budanarak boyunun 2 metrede kalması sağlanır. Bakımlı bir kahve ağacından 50 yıl ürün alınır. Kahve ağacından melezleştirme yoluyla daha iyi ü-rün veren Coffea Arabica Typica, Coffea Arabica Bo-urbon, Coffea Arabica Maragogype, Coffea Arabica Mokka, Caffea Canephora Robusta, Caffea Canepho-ra Uganda, Caffea Canephora Kouliou, Coffea Libe-rica, Coffea Excelsa, Coffea Stenophylla gibi birçok türler yetiştirilmiştir.

  Yaprak koltuklarından çıkan ve toplu halde top görünümünde açan çiçekler sabahları yasemine benzer güzel bir koku verir. 7-11 ay içerisinde çiçeklerin açtığı yerde kirazı andıran meyve toplulukları oluşur. Koyu yeşil yaprakları defne yapraklarını andırır. Kahvenin meyvesi yuvarlak, iki tohumludur. Başlangıçta yeşil olan meyve olgunlaştıkça sarı, kırmızı, koyu kırmızı ve siyahımsı patlıcan rengine dönüşür. Tohumlar yeşil renklidir, bir tanesi filiz verir. Nelerinden Yararlanılır: Tohumundan yararlanılır.

  Kahvenin yetiştiği ülkelerde tatlı olan meyve etinden şerbet yapılmaktadır.