x 


Musluk Açı Değiştirme Parçası

İmalatçısından İndirimli Musluk Açı Değiştirme Parçası Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Musluk Açı Değiştirme Parçası Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Musluk Açı Değiştirm
Musluk Açı Değiştirme Parçası M.D088.01 Özellikleri / Malzemesi Yüzüklü Genellikle ventilli gaz musluklarında kullanılır. Musluğun açısını değiştirir. Sadece yüzüklü sıkma yöntemiyle takılan muluklara uyumludur, havşalı takılan musluklara uygun değildir. olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Musluk Açı Değiştirme Parçası üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Açılı Musluk Le modelleri fiyatları, toptan Musluk Açı Değiştirme Parçası çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 36,34 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Musluk Açı Değiştirme Parçası M.D088.01

Açılı Musluk Le  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Yüzüklü
Genellikle ventilli gaz musluklarında kullanılır. Musluğun açısını değiştirir. Sadece yüzüklü sıkma yöntemiyle takılan muluklara uyumludur, havşalı takılan musluklara uygun değildir. olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Musluk Açı Değiştirme Parçası fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Musluk Açı Değiştirme Parçası modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Musluk Açı Değiştirme Parçası fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Musluk Açı Değiştirme Parçası alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  • Simton Çay Makinası

    Simton Çay Makinası Satış Telefonu 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759

    En ekonomik, ucuz fiyatlarıyla fiyat teklifi için arayınız 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759