x 


Arçelik Süpürge Toz Torbası

En kaliteli arçelik elektrik süpürgezi toz torbaları modelleri s 6355 yp elektrik süpürgesine en uygun toz torbası toptan beko bks 1280 toz torbası satış listesi s 6380 y toz emiş torbası beko 1270 1280 ey toz torbası fiyatları onijinal arçelik sentetik
Arçelik Süpürge Toz Torbası Çeşitleri S 6355 YP-SENTETİK TORBA: Orijinal arçelik toz torbası modellerindendir. Üretiminde kaliteli 3 katlı sentetik kumaş kullanıldığından/kağıt toz torbalarına göre çok daha uzun olduğundan fiyatları ekonomiktir. Sökülmesi takılması çok kolaydır, tutma/oturtma plastiğinden çekilerek değiştirilebilir, itilip plastiği yerine oturtarak kolayca takılabilir. Süpürgenin elektrik motorunun ömrünü uzatır, kuvvetli çekişin devamını sağlar. Çoğu müşterimizin sorduğu arçelik toz torbası bakımı nasıl yapılır temizlenir sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap; arçelik elektrikli süpürgenin sentetik toz torbasını sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. Sorularınız için proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 275,76 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Arçelik Süpürge Toz Torbası S 6355 YP-SENTETİK TORBA

 - Orijinal arçelik elektrik süpürgesi yedek parçasıdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Toz torbasının fiyatları içinde 6 adet sentetik toz torbası olan 1 kutulu paket içindir

 - Süpürgenizin emiş-çekişini devamlı yüksek tutar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - İmalatında kaliteli ve özel çok katmanlı sentetik malzeme kullanılmıştır

 - 3 katmanlı ve hijyenik süpürmeye uygundur

 - Çok katmanlı filtreleme sayesinde daha fazla toz tutarak toz torbasının ömrü kağıt torbalara göre daha uzun olur Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Elektrikli süpürgenizin daha uzun ömürlü olması için orijinal arçelik toz torbası kullanmanızı tavsiye ediyoruz

 - Toz torbasının orijinal olarak kullanıldığı uyumlu bazı arçelik elektrik süpürgesi modelleri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Dolmuş Arçelik elektrikli süpürgeler için sentetik toz torbaları nasıl sökülür Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
dayanıklı beko bks 1280 elektrik süpürgesi toz torbası
içi dolan arçelik s 6380 y torba sentetik süpürge torbası temizliği nasıl yapılır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
s6355 yp elektrikli süpürge toz torbası nasıl boşaltılır
bks 1270 ey sentetik toz torbası nasıl takılır değiştirilir
bks 1280 ey toz emiş torbası modelleri montajı sökmesi takması yenilenmesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Arçelik Süpürge Toz Torbası S 6355 YP-SENTETİK TORBA:Orijinal arçelik süpürge yedek parçası olan sentetik yapılı toz torbasının imalatı arçelik elektrik süpürgesi torbaları fabrikasınca yapılmış, üretiminde özel 3 katmanlı sentetik toz torbası kumaşı kullanılmış olup orijinal arçelik yedek parçalarındandır -  Hijyenik temizlik sağlayan arçelik elektrikli süpürge toz torbası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  • TOPALOĞULLARI KIYMA MAKİNASI AYNASI

    TOPALOĞULLARI KIYMA MAKİNASI AYNASI-KIYMA SÜZGECİ Satışı Telefonu 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759

    En ekonomik, ucuz fiyatlarıyla sanayi tipi toptan endüstriyel Topaloğulları kıyma yapma makinası fiyat teklifi için arayınız 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759

    Ayrıca sanayi tipi Topaloğulları kıyma yapma makinası-Topaloğulları endüstriyel kıyma makinesi tamiratını, bakımını yapan teknik tamir özel servisinin telefonları 0212 2974432 - 2536412 - 2375906 - 3614581