x 


Kokulu Pisuvar Süzgeci

İmalatçısından İndirimli Kokulu Pisuvar Süzgeci Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Kokulu Pisuvar Süzgeci Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Kokulu Pisuvar Süzgeci Kullanışlı
Kokulu Pisuvar Süzgeci PAL-3600-1 Özellikleri / Malzemesi Pisuvar süzgeç Kokulu olarak üretilmiştir. Endüstriyel Kokulu Pisuvar Süzgeci imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Pisuvar süzgeç modelleri fiyatları, toptan Kokulu Pisuvar Süzgeci çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 15,29 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:
Kokulu Pisuvar Süzgeci PAL-3600-1

Pisuvar süzgeç  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Pisuvar süzgeç
Kokulu olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Kokulu Pisuvar Süzgeci fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Kokulu Pisuvar Süzgeci modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Kokulu Pisuvar Süzgeci fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Kokulu Pisuvar Süzgeci alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Mateka Sebze Doğrama Makinası Tamir

    Mateka Sebze Doğrama Makinası Tamiri Bakımı Onarımı ve Tamirat Servisi Telefonu 0212 2974432 - 2536412 - 2375906 - 3614581

    Ayrıca en ekonomik, ucuz fiyatlarla satış için de arayabilirsiniz 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759