x 


Kırmızı Z Peçetelik

İmalatçısından İndirimli Kırmızı Z Peçetelik Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Kullanışlı ekonomik endüstriyel parçası üreticileri tamiri s
Kırmızı Z Peçetelik PAL-3570-B Özellikleri / Malzemesi Standart z katlı kağıt havlu dispenserleri Kırmızı olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Standart z katlı kağıt havlu dispenserleri modelleri fiyatları, toptan çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 85,90 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Kırmızı Z Peçetelik PAL-3570-B

Standart z katlı kağıt havlu dispenserleri  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Standart z katlı kağıt havlu dispenserleri
Kırmızı olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  • Bravilor Kahve Makinası

    Bravilor Kahve Makinası İnternet Satış Telefonu 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759

    Ayrıca en ekonomik, ucuz fiyatlarla kampanyalı toptan satışı için de arayabilir, fiyat teklifi isteyebilirsiniz 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759