x 


Kırmızı İçten Çekmeli Havluluk

İmalatçısından İndirimli Kırmızı İçten Çekmeli Havluluk Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Kırmızı İçten Çekmeli Havluluk Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Kırmızı İçten Çekm
Kırmızı İçten Çekmeli Havluluk PAL-3440-B Özellikleri / Malzemesi Pratik tuvalet kağıdı dispenseri Kırmızı olarak üretilmiştir. Endüstriyel Kırmızı İçten Çekmeli Havluluk imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Pratik tuvalet kağıdı dispenseri modelleri fiyatları, toptan Kırmızı İçten Çekmeli Havluluk çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 346,92 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:
Kırmızı İçten Çekmeli Havluluk PAL-3440-B

Pratik tuvalet kağıdı dispenseri  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Pratik tuvalet kağıdı dispenseri
Kırmızı olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Kırmızı İçten Çekmeli Havluluk fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Kırmızı İçten Çekmeli Havluluk modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Kırmızı İçten Çekmeli Havluluk fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Kırmızı İçten Çekmeli Havluluk alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Fuar İçin Su Sebili

    Su Sebili kiralayıp fuarda kullanmak istiyorsanız istediğiniz kiralık Su Sebili modelleri için arayınız 0212 2370749

    Fuar için Su Sebili kiralama 0212 2370759