x 


Büyük Buz Kovası Tabağı

Büyük Buz Kovası Tabağı OZB-6502
Özellikleri / Malzemesi Büyük Buz Kovası Altlığı 14x2 cm ölçülerinde üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Büyük Buz Kovası Tabağı modelleri fiyatları, toptan Büyük Buz Kovası Tabağı çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 158,38 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Büyük Buz Kovası Tabağı OZB-6502  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Büyük Buz Kovası Tabağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 14 cm

Derinlik: 2 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Büyük Buz Kovası Tabağı fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Büyük Buz Kovası Tabağı modellerindendir

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Büyük Buz Kovası Tabağı fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Büyük Buz Kovası Tabağı alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  • KOKUSUZ SEBZE NASIL HAŞLANIR

    Sebze haşlarken kokmasın istiyorsanız; suya biraz tuz ve sirke ilave edip köpük oluşumunu gördükten sonra sebzeleri atın.