x 


Metal Cam Çek

İmalatçısından İndirimli Metal Cam Çek Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Metal Cam Çek Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Metal Cam Çek Kullanışlı ekonomik endüstriyel Metal
Metal Cam Çek PAL-ZMR027 Özellikleri / Malzemesi Camçek metal 25 cm Metal olarak üretilmiştir. Endüstriyel Metal Cam Çek imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Camçek metal 25 cm modelleri fiyatları, toptan Metal Cam Çek çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 52,44 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Metal Cam Çek PAL-ZMR027

Camçek metal 25 cm  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Camçek metal 25 cm
Metal olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Metal Cam Çek fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Metal Cam Çek modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Metal Cam Çek fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Metal Cam Çek alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  • Sitemizde yer alan bütün ürünler, bütün bankaların Bonus, Cardfinans, Maximum, Paraf kredi kartlarına vade farkıyla 9 taksitle satılmaktadır.

    Ayrıca tek çekimde bütün bankaların kredi kartlarını; Akbank, Albaraka Türk, Arap Türk Bankası, Bank Asya, Citibank, Denizbank, Finansbank, Fortis, Garanti Bankası, Halk Bankası, HSBC, İş Bankası, Kuveyt Türk, MNG Bank, Şekerbank, TEB - Türk Ekonomi Bankası, Vakıfbank, Yapı Kredi, Ziraat Bankası ve yabancı ülkelerde geçerli bütün kredi kartlarıyla alım yapabilmek için arayabilirsiniz   -   0212 2370749 - 0212 2370750 - 0212 2370751 - 0212 2370759