x 


Cam Su Sıyırıcı

İmalatçısından İndirimli Cam Su Sıyırıcı Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Cam Su Sıyırıcı Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Cam Su Sıyırıcı Kullanışlı ekonomik endüstriyel
Cam Su Sıyırıcı PAL-ZMR028 Özellikleri / Malzemesi Camçek metal 35 cm Metal olarak üretilmiştir. Endüstriyel Cam Su Sıyırıcı imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Camçek metal 35 cm modelleri fiyatları, toptan Cam Su Sıyırıcı çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 56,81 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Cam Su Sıyırıcı PAL-ZMR028

Camçek metal 35 cm  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Camçek metal 35 cm
Metal olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Cam Su Sıyırıcı fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Cam Su Sıyırıcı modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Cam Su Sıyırıcı fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Cam Su Sıyırıcı alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  • Sitemizde yer alan bütün ürünler, bütün bankaların Bonus, Cardfinans, Maximum, Paraf kredi kartlarına vade farkıyla 9 taksitle satılmaktadır.

    Ayrıca tek çekimde bütün bankaların kredi kartlarını; Akbank, Albaraka Türk, Arap Türk Bankası, Bank Asya, Citibank, Denizbank, Finansbank, Fortis, Garanti Bankası, Halk Bankası, HSBC, İş Bankası, Kuveyt Türk, MNG Bank, Şekerbank, TEB - Türk Ekonomi Bankası, Vakıfbank, Yapı Kredi, Ziraat Bankası ve yabancı ülkelerde geçerli bütün kredi kartlarıyla alım yapabilmek için arayabilirsiniz   -   0212 2370749 - 0212 2370750 - 0212 2370751 - 0212 2370759