x 


Sensörle Dezenfektan Veren Makine

Sensörle Dezenfektan Veren Makine PAL-STİLL-D-K Özellikleri / Malzemesi Still dökme sensörlü dezenfektan dispenseri Krom kaplama olarak üretilmiştir. Endüstriyel Sensörle Dezenfektan Veren Makine imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Still dökme sensörlü dezenfektan dispenseri modelleri fiyatları, toptan Sensörle Dezenfektan Veren Makine çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 801,49 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Sensörle Dezenfektan Veren Makine PAL-STİLL-D-K

Still dökme sensörlü dezenfektan dispenseri  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Still dökme sensörlü dezenfektan dispenseri
Krom kaplama olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Sensörle Dezenfektan Veren Makine fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Sensörle Dezenfektan Veren Makine modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Sensörle Dezenfektan Veren Makine fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Sensörle Dezenfektan Veren Makine alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  • Endüstriyel Çay Makinaları Fiyatları Çay Makinaları Satışı Çay Makinaları Çeşitleri

    Otellerde, lokantalarda, çay ocaklarında, askeriyelerde, işyerlerinde ve benzeri yerlerde çay yapmak çay demlemek için kullanılan endüstriyel çay makinası paslanmaz çay makinesi benzeri bütün çay makinası çeşitlerini satıyoruz...

    Burada satışı yapılan bütün çay makinası modelleri sağlam çay makinaları olup; hepsi zorlu koşullarda taze çay demlemeye kesintisiz çay yapmaya uygun gayet dayanıklı imalatı yapılmış çay makinalarıdır... Çay makinası satışı 0212 2370759

    Devamını oku...