x 


Mikrodalga Fırın

İmalatçısından en kaliteli mikrodalga fırınların modelleri hızlı yemek ısıtmaya en uygun mikrodalga fırın toptan mikrodalga yemek pişirme fırını satış listesi yemek ısıtmak için mikrodalga fırın fiyatlarıyla sanayi tipi endüstriyel mikrodalga fırın satıc
Mikrodalga Fırın DMF-PRO:Oteller için profesyonel mikrodalga fırın fiyatları hızlı yemek pişirmede kullanıma uygun kaliteli ekonomik mikrodalga yemek fırını modelleri lokantalar için endüstriyel mikrodalga fırın teknik şartnamesi restoranlarda kullanılan çift katlı mikrodalga fırın fiyatı özellikleri toptan sanayi tipi mikrodalga fırın fabrikası 2 katlı mikrodalga pişirme fırını bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com

Mikrodalga Fırın DMF-PRO

 Mikrodalga fırın özellikleri;

* Ölçüleri: 490x635x405 mm - Mikrodalga fırını satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İç ölçüleri: 374x378x224 mm
* Güç: 220v 50hz 1.8 kw
* Ağırlık: 34.5 kg - Mikrodalga fırını satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İç ara raf sayesinde çift kat kullanabilme özelliği
* Paslanmaz çelik iç ve dış gövde
* Hızlı pişirme özelliği - Mikrodalga fırını satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Pişirme ve pişirme sonu uyarası fonksiyonları
* Led gösterge ve aydınlatma
* Çocuk emniyet kilidi - Mikrodalga fırını satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 10 adet dokunmatik programlama düğmesi
* 20 program hafıza kapasitesi
* Pişirme seviyesi ve zaman ayarı seçenekleri - Mikrodalga fırını satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ce belgelidir 

* Restoranlarda ısıtma pişirme makinası olarak kullanılan bu profesyonel mikrodalga fırın 2 yıl garantili satılmakta olup, mikrodalga fırın yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir - Orijinal mikrodalga fırın yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Mikrodalga Fırın DMF-PRO:Endüstriyel kullanıma uygun profesyonel mikrodalga fırın modellerinden olan bu ürün 49*63.5*40.5 cm ölçülerinde paslanmaz çelikten üretilmiş dokunmatik özellikli 20 program hafıza kapasiteli mikrodalga fırınıdır - Mikrodalga fırını satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu mikrodalga fırını restoranlarda lokantalarda kafeteryalarda mikrodalga fırını olarak kullanabilirsiniz - Mikrodalga fırın satışı 0212 23707450 Bu mikrodalga fırın satışı haricinde farklı modellerde ve ebatlarda mikrodalga satışımız da vardır - Mikrodalga fırın satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Ayrıca elinizde herhangi bir mikrodalga fırın var ve arızalıysa veya mikrodalga fırının bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli mikrodalga fırın tamircilerinden oluşan teknik servisimize mikrodalga fırın bakımını onarılacak mikrodalga fırın tamirini servisini yaptırabilir, mikrodalga fırın yedek parçalarını satın alabilirsiniz - Profesyonel mikrodalga fırın bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  • Empero Soğutucu Buzdolabı Tamir

    Empero Soğutucu Buzdolabı Tamiri Bakımı Onarma Servisi Yetkili Telefonu 0212 2974432 - 2536412 - 2375906 - 3614581

    Ayrıca en ekonomik, ucuz fiyatlarla satış için de arayabilirsiniz 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759