2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Şoklama Odası

Kasaplarda yemekhanelerde kullanılan en kaliteli şoklama odası buzhane modellerinin en ucuz fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
ŞOKLAMA ODASI SO99:Sanayi tipi mutfaklarda kullanılan endüstriyel şoklama odaları, buzhanler, soğuk hava depoları kategorisindeki en ekonomik ve ucuz fiyatlı bu 2 metrekarelik soğuk oda son derece kaliteli malzemeler ve titiz işçilikle üretilmiştir. Şoklama odası satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 291.460,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

ŞOKLAMA ODASI SO99

- Duvar yüzeyi; 36 m2 - Şoklama odası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 - Tavan yüzeyi; 9 m2
 - Zemin yüzeyi; 9 m2 - Şoklama odası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 - Oda hacmi; 27 m3
 - Duvar-tavan malzemesi; poly - Şoklama odası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 - Panel kalınlığı; 15 cm
 - Zemin malzemesi; styropor - Şoklama odası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 - İthal menteşeli kapı ölçüleri; 90x190 cm
 - Oda içi maksimum -40 C - Şoklama odası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 - Panel / kapı özellikleri;
 - Soğuk oda panel ve kapıları 0,50 mm/0,50 mm kalınlığında B2 yanmaz sınıfında RAL9002 elektrostatik boyalı, özel form verilmiş galvaniz, crn-i sacdan, 40-42 kg/ m3 dansite poliüretan enjekte edilerek imal edilmektedir.
 - Kapılar ısı yalıtımlı olup RAL9002, crn-i olarak imal edilmekte, menteşe ve kilitler ithal olup içerden açılabilen emniyet mekanizması mevcuttur.
 - Hava perdesi 1 adet PVC / CRN-İ; 250x0,50 mm - Şoklama odası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 - Soğuk oda basınç ventili 1 adet; 200 mm
 - Soğuk oda kapı güvenlik alarmı 1 adet; 110x110x70 cm - Şoklama odası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 - Soğutma kapasitesi; -25/-40
 - Soğutma kapasitesi Watt; 23400 - Şoklama odası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 - Motor gücü; 20,00 hp
 - Max. soğutma hacmi; 25,00 m3 - Şoklama odası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 - Kompresör tipi; yarı hermetik
 - Enerji; 380 V - Şoklama odası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 - Kullanılan soğutucu gaz; R404A 

Elektrik kumanda panosu üzerinde motor koruma termiği mevcuttur
Şoklama odalarımız CE kalite belgesine sahiptir - Lokanta, restaurant, otel, pizzacı, pastane, hastane, askeriye, endüstriyel yemekhaneler ve diğer soğuk saklama ihtiyaçları için şoklama odası satış montaj kurulum telefonu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Dikkat: Fotoğraftaki şoklama odası temsili olarak fikir edinmeniz için konulmuştur. Kurulacak şoklama odası fotoğrafları ölçülere göre değişik olacaktır.

Şoklama odalarının soğutma ekipmanlarında kullanılan markalar piyasanın en kaliteli ve ünlü markaları olup stok durumumuza göre; ekovatlar Fransız Tecumseh, Aspera/Danfoss veya Copeland, soğutucular Azak, Kontherm veya Fritherm, elektrik panoları Siemens, Telemechanique, Ls, Eliwell ve Dixell, fanlar Pts, Ebm, Ziehl-Abegg, yan elemanlar Danfoss, Gvn, Castel ve benzeri markalardan oluşmuştur. Kesin siparişlerinizde şoklama odası teknik spesifikasyonları e-postayla gönderilebilir - Lokanta, restaurant, otel, pizzacı, pastane, hastane, askeriye, endüstriyel yemekhaneler ve diğer soğuk saklama ihtiyaçları için şoklama odası satış montaj kurulum telefonu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ücretsiz ilk montajı, kurması ve kullanım izahı olan endüstriyel şoklama odası 2 yıl garantili olup, endüstriyel şoklama odalarının yedek parçaları (ekovatı,fan motoru,ekspeyşın valfi,soğutucu gazı,kompresörü,elektronik beyni,mekanik timeri v.b. endüstriyel şoklama odası parçası) 15 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal endüstriyel şoklama odası parçası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Şoklama odasının garanti dışında arızaya sebebiyet vermemesi için; dış ortamda çalışan kondanser grubunun her ay kontrol edilmesi ve en geç 2 ayda bir kondanser temizliğinin yapılması şarttır. Teknik destek için This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ayrıca elinizde böyle bir endüstriyel şoklama odanız var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı var diyorsanız; tecrübeli endüstriyel şoklama odası tamircilerinden oluşan teknik servisimize endüstriyel şoklama odalarının tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Sanayi tipi endüstriyel soğuk oda tamiri-buzhane tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Endüstriyel şoklama odalarıyla ilgililer:endüstriyel şoklama odası,buzhane,soğuk hava deposu,soğuk oda,soğukoda tamiri,sanayi tipi soğuk oda,buzhane imalatı,soğuk hava depoları,soğuk oda fiyatları,soğuk oda kurulumu, - Endüstriyel soğuk oda satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Otel, askeriye, restaurant, yemekhane tipi endüstriyel şoklama odası-buzhaneyi kredi kartlarına taksitli 12 aya kadar vade farkıyla satın alabilirsiniz - Otel, askeriye, restaurant, lokanta için endüstriyel soğuk oda-buzhane This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Broşür halindeki toplu şoklama odaları ve buzhaneleri pdf dosyası halinde

ENDÜSTRİYEL SOĞUK ODA KATALOĞU-SANAYİ TİPİ BUZHANE BROŞÜRÜ

adresinden indirebilirsiniz

ŞOKLAMA ODASI:Sanayi tipi mutfaklarda kullanılan endüstriyel şoklama odası,buzhaneler, soğuk odalar, soğuk hava depoları kategorisindeki en ekonomik ve ucuz fiyatlı bu 2 metrekarelik soğuk oda son derece kaliteli malzemeler ve titiz işçilikle üretilmiştir. Bu şoklama odası da bütün ürünlerimiz gibi 2 yıl garantilidir - Restaurantlarda otellerde lokantalarda askeriyelerde ve yemekhanelerde kullanmak için şoklama odası-buzhane satış ve kurulum telefonları This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

alt

ŞOKLAMA ODASI-SOĞUK ODA-BUZHANE Montaj Satış ve Kurulum Telefonu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.-2370750-2370751-2370759

 • Topaloğulları Ekmek Dilimleme Makinesi Servisi

  REKLAMDIR

  Arızalı Topaloğulları ekmek dilimleme makinesi servisi

  Her marka ve modeldeki çalışmayan, bozuk, ekmeği iyi dilimlemeyen, ekmeği iyi kesmeyen Topaloğulları ekmek dilimleme makinesi için arayabilirsiniz 0212 2536412 Topaloğulları ekmek dilimleme makinesi tamir periyodik bakım servis hizmeti veriyoruz, Topaloğulları ekmek dilimleme makinesi servis telefonu 0212 2974432

  Arızalı Topaloğulları ekmek dilimleme makinesi tamiri için İstanbulun tamamına Topaloğulları ekmek dilimleme makinesi tamir-servis ve Topaloğulları ekmek dilimleme makinesi yedek parçası satışı vardır 0212 3614581

  Kuruluşumuzdan hangi modellerdeki endüstriyel Topaloğulları ekmek dilimleme makinalarına hizmet alabilirsiniz; fırın Topaloğulları ekmek dilimleme makinesi servisi setüstü Topaloğulları ekmek makinesi servisi bantlı Topaloğulları ekmek dilimleme makinesi servisi otomatik Topaloğulları ekmek dilimleme makinesi servisi kollu yemekhane Topaloğulları ekmek dilimleme makinesi paslanmaz dilimleme bıçakları tırtıllı Topaloğulları ekmek dilimleme bıçağı Topaloğulları ekmek makinesi bıçakları Topaloğulları ekmek dilimleme makinesi motoru Topaloğulları ekmek dilimleme makinesi kayışı ve diğer Topaloğulları ekmek dilimleme makinesi parçaları satış telefonu 0212 2974432

  Unutmayınız; Topaloğulları ekmek dilimleme makinesi özel bıçağı yapılır, her türlü dilimleme bıçağı imalatı yapılır, yaylık paslanmaz çelik Topaloğulları ekmek dilimleme bıçağı üretimi toptan satışı vardır, Telefon 0212 2375906 Sanayi tipi Topaloğulları ekmek dilimleme makinelerinin bıçakları satışı 0212 3614581

  Topaloğulları ekmek dilimleme makinesi servisi 0212 2974432

  Aşağıdaki Not Sadece Aynı İş Kolundaki (Makina servisi-satışı; Tamir Bakım Servis Hizmeti Yapan) Arkadaşlarımız İçin Geçerlidir....

  Sitemizdeki yazıdan alıntı yapacak olan arkadaşlarımız; Lütfen kaynağı belirtiniz... Kaynak belirtilmeden yapılacak alıntılarla ilgili siteler "Yüzsüzler veya Fikirden Yoksunlar" Sayfamızda yayınlanacaktır. Darılmayınız...

  Kaynak: www.tamircimerkezi.com

  Topaloğulları ekmek dilimleme makinesi servisi 0212 2974432

  REKLAMDIR (Reklam teklifi için This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine yazabilirsiniz)

  Ayrıca Topaloğulları ekmek dilimleme makinesi satışıda yapılmaktadır. Yeni Topaloğulları ekmek dilimleme makinesi satışı için sol taraftaki bağlantılara bakabilirsiniz veya arama kutusuna Topaloğulları ekmek dilimleme makinesi yazarak aratabilirsiniz veya yeni Topaloğulları ekmek dilimleme makinesi satışı için arayabilirsiniz 0212 2370749 – 0212 2370759

  Topaloğulları ekmek dilimleme makinesi satışı 0212 2370759