x 


Tabak Isıtma Dolapları

En kaliteli tabak ısıtma makinalarının balık tabağı yemek tabağı çorba kasesi ısıtma dolaplarının ve cam tabakların ısıtıcısı modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Tabak Isıtma Dolapları TID60:Çok sayıda konuğun ağırlandığı çeşitli sunumlarda üzerinde porselen tabakları ısıtarak içine konan yemekleri soğumadan sıcak yemek servis etme imkanını sunar,soğuk havalarda sıcak yemeklerinizi soğutarak servis etmek zorunda kalmazsınız - Tabak ısıtma dolapları satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 16.949,43 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Tabak Isıtma Dolapları TID60

* Genişlik 78 cm. - Tabak ısıtma dolapları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Derinlik 45 cm.
* Yükseklik 90 cm. - Tabak ısıtma dolapları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tabak ısıtma arabası 304 kalite Paslanmaz Çelik Saçtan mamuldür
* Rezistans ile tabaklarınızı sıcak olarak muhafaza eder - Tabak ısıtma dolapları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 18 ila 26 cm. arasındaki tabaklar için kullanılabilir
* Tabak ısıtma arabası 50 X 2 ile toplam 100 Tabak kapasitelidir - Tabak ısıtma dolapları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tabak ısıtma arabası Tabak kartuşları asansörlüdür
* Tabak çapları ayarlanabilir - Tabak ısıtma dolapları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Isıtıcı rezistansa termostat ile kontrol edilir
* Sıcaklık derecesi ayarlanabilir - Tabak ısıtma dolapları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 125 lik 2 frenli, 2 frensiz oynar tekerlekler ile kolay kullanım
* Tabak ısıtma arabası Köşeleri plastik koruyucu tamponludur - Tabak ısıtma dolapları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Hijyene yardımcı maksatlı özel tasarım
* Ergonomik ve şık görünümlü üretilmiş olan tabak ısıtma arabası her türlü mekana uyum sağlar - Tabak ısıtma dolapları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tabak ısıtma arabasının bol ve ucuz parçaları, yedekparça deposu stoklarında daima mevcuttur

Tabak Isıtma Dolapları TID60:Çok sayıda konuğun ağırlandığı çeşitli sunumlarda üzerinde porselen tabakları ısıtarak içine konan yemekleri soğumadan sıcak yemek servis etme imkanını sunar,soğuk havalarda sıcak yemeklerinizi soğutarak servis etmek zorunda kalmazsınız - Tabak ısıtma dolapları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 • ALATLI PİLAV:

   

   

  Malzemeler


  yarım kg koyun eti
  yarım kg bulgur
  1 soğan
  tereyağı
  1 su  b. nohut
  1 çay b. besni üzüm
  alatı için:
  tane karabiber
  karanfil
  5 baharat

   

  HAZIRLANIŞI:

  Devamını oku...