x 


Paslanmaz Pasta Maşası

İmalatçısından İndirimli Paslanmaz Pasta Maşası Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Paslanmaz Pasta Maşası Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Paslanmaz Pasta Maşası Kullanışlı
Paslanmaz Pasta Maşası OZB-7701
Özellikleri / Malzemesi Pasta Maşası 22 cm Klasik Model olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Paslanmaz Pasta Maşası modelleri fiyatları, toptan Paslanmaz Pasta Maşası çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 68,39 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Paslanmaz Pasta Maşası OZB-7701  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Pasta Maşası Klasik Model Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 22 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Paslanmaz Pasta Maşası fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Paslanmaz Pasta Maşası modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Paslanmaz Pasta Maşası fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Paslanmaz Pasta Maşası alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  • Empero Çay Ocağı Tamir

    Empero Çay Ocağı Tamiri Bakımı Onarımı Servisi Telefonları 0212 2974432 - 2536412 - 2375906 - 3614581

    Ayrıca en ekonomik, ucuz fiyatlarla satış için de arayabilirsiniz 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759