x 


Paslanmaz Izgara Maşası

İmalatçısından İndirimli Paslanmaz Izgara Maşası Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Paslanmaz Izgara Maşası Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Paslanmaz Izgara Maşası Kullanış
Paslanmaz Izgara Maşası OZB-8102
Özellikleri / Malzemesi Izgara Maşası 27 cm No:2 olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Paslanmaz Izgara Maşası modelleri fiyatları, toptan Paslanmaz Izgara Maşası çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 46,41 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Paslanmaz Izgara Maşası OZB-8102  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Izgara Maşası No:2 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 27 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Paslanmaz Izgara Maşası fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Paslanmaz Izgara Maşası modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Paslanmaz Izgara Maşası fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Paslanmaz Izgara Maşası alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  • Mateka Sebze Doğrama Makinası Tamir

    Mateka Sebze Doğrama Makinası Tamiri Bakımı Onarımı ve Tamirat Servisi Telefonu 0212 2974432 - 2536412 - 2375906 - 3614581

    Ayrıca en ekonomik, ucuz fiyatlarla satış için de arayabilirsiniz 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759