x 


Santos Mini Bar Blenderı

Santos Mini Bar Blenderı NO 33 GE:Santos marka profesyonel bar tipi blender modellerindendir. Üretimi kaliteli malzemelerle yapılan paslanmaz bıçaklı santos blender fiyatları ekonomiktir. Sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı buzlu kokteyl hazırlama blenderı fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu milkshake, buzlu içecek blenderı bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir haznesi sökülür takılır bıçağı değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi kavanozunu sökmesi takması değişimi son derece kolaydır. Santos blenderla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 20.021,88 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Santos Mini Bar Blenderı NO 33 GE

* Kolay sökülüp takılır ve temizliği kolaydır
* Buzlu içecekler, kokteyller, milkshake gibi istenilen her türle içecek hazırlanabilir
* 2 farklı hız ayarına sahiptir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Bıçakları paslanmaz çelikten üretilmiştir ve dayanıklılığını uzun süre korur
* Çalışma anında üst kapağı açılabilir ve blender çalışıyorken ürün eklenebilir
* Kapasite: 1,25 lt Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Motor gücü: 220 - 240 V / 600 W
* Hız: 13000 rpm-50 Hz / 16000 rpm-60 Hz
* Net ağırlık: 3 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Paket ağırlığı: 3,6 kg
* Net ölçüler: 180x180x420 mm
* Paket ölçüleri: 210x230x475 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Barlarda, otel restoran mutfaklarında kullanılan profesyonel 1,25 litre kapasiteli santos marka blender 2 yıl garantili satılmakta olup, santos blender yedek parçaları (motoru, paslanmaz bıçakları, haznesi, kapağı v.b. santos blender parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal santos blender yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Ayrıca elinizde böyle bir blender var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize blender bakımını, tamirini ve servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel orijinal santos marka blender bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Santos Mini Bar Blenderı NO 33 GE:Soğuk kahve, buzlu limonata, milkshake, kokteyl gibi içeceklerin hazırlanmasında kullanılan içeceklerle birlikte buz kırma özelikli bar tipi blender çeşitlerinden santos marka blenderın imalatı profesyonel üretiminde bıçağı kaliteli paslanmaz malzemelerle yapılmış kullanışlı smoothie hazırlamaya uygun blender modelidir - Santos blender satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

  • Işıkgaz Çay Otomatı Tamir

    Işıkgaz Çay Otomatı Tamiri Bakımı Onarımı Servisi Telefonları 0212 2974432 - 2536412 - 2375906 - 3614581

    Ayrıca en ekonomik, ucuz fiyatlarla satış için de arayabilirsiniz 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759