x 


Filtreli Patates Soyma Makinesi

Filtreli Patates Soyma Makinesi:Filtreli patates soyma makinesi filtre özelliği sayesinde patatesin kabuğundaki çamuru,kumu arıtır.Belediyelerin önerdiği filtreleme ve arıtma koşullarına uygun olarak patates soyma işlemi yapan bu filtreli patates soyma m
Filtreli Patates Soyma Makinesi PS.05-F:Filtreli patates soyma makinesi filtre özelliği sayesinde patatesin kabuğundaki çamuru,kumu arıtır.Belediyelerin önerdiği filtreleme ve arıtma koşullarına uygun olarak patates soyma işlemi yapan bu filtreli patates soyma makinesi paslanmaz çelik gövdesi ile dayanıklı ve uzun ömürlüdür - Filtreli patates soyma makinesi proje@mutfakmalzemeleri.com - 0212 237075
Satış fiyatı 31.590,48 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Filtreli Patates Soyma Makinesi PS.05-F

 * 0.55 kw 900 D/Dk-220 V / 380 V motor gücü - Filtreli patates soyma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 400x380 mm paslanmaz çelik soyma haznesi 

 * Zaman ayarlı dijital kontrol panosu - Filtreli patates soyma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Uzun süre kullanılabilen güçlü zımpara

 * 1-2 dk patates soyma süresi - Filtreli patates soyma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Paslanmaz çelik gövde

 * Ebatlar; 500x733x1200 mm, ağırlık 50 kg, kapasite 10 kg - Filtreli patates soyma makinesi - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Filtreli patates soyma makinesi 2 yıl garantili satılmakta olup, filtreli patates soyma makinesi yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal filtreli patates soyma makinesi yedek parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayrıca elinizde böyle bir filtreli patates soyma makinesi var ve arızalıysa veya filtreli patates soyma makinesinin bakıma ihtiyacı varsa; filtreli patates soyma makinesi tamircilerinden oluşan teknik servisimize filtreli patates soyma makinesinin tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Filtreli patates soyma makinesi tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Filtreli Patates Soyma Makinesi PS.05-F:Filtreli patates soyma makinesi filtre özelliği sayesinde patatesin kabuğundaki çamuru,kumu arıtır.Belediyelerin önerdiği filtreleme ve arıtma koşullarına uygun olarak patates soyma işlemi yapan bu filtreli patates soyma makinesi paslanmaz çelik gövdesi ile dayanıklı ve uzun ömürlüdür - Filtreli patates soyma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  • Dihr Bardak Yıkama Makinası

    Dihr Bardak Yıkama Makinası Satış Telefonları 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759

    En ekonomik, ucuz fiyatlarıyla fiyat teklifi için arayınız 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759