x 


ÇELİK ELDİVEN KIRMIZI (M) (EL-K2M)

✔️İmalatçısından kaliteli endüstriyel mutfak makinaları modelleri ticari kullanıma uygun❤️yemekhane mutfağı makinesi fabrikası üreticisinden toptan satış listesi fiyatlarıyla cihazları satıcısı telefonu 0212 2370749☕️Ayrıca kampanyalı ekipman fiyatı❄️
celik-eldiven-kirmizi-m-el-k2m-2-84-5-elk-eldvenler-epnox-9369-21-B
✔️İmalatçısından kaliteli endüstriyel mutfak makinaları modelleri ticari kullanıma uygun❤️yemekhane mutfağı makinesi fabrikası üreticisinden toptan satış listesi fiyatlarıyla cihazları satıcısı telefonu 0212 2370749☕️Ayrıca kampanyalı ekipman fiyatı❄️
Satış fiyatı 2.226,66 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Ürün Hakkında ;

Koruyucu eldivenlerin kullanımı ile ilgili özel not

Bu koruyucu eldivenin kullanımı, gıda, plastik, deri, kağıt ve tekstil endüstrilerinde manuel bıçak kullanımıyla sınırlıdır.

Güvenlik talimatları:

Kullanım talimatları, eldiveni kullanmadan önce okunmalı ve dikkate alınmalıdır.

Herhangi bir sorunuz varsa, işvereninize veya üreticinize başvurun.

Her iş günü kullanılmadan önce eldivenin durumu kontrol edilmelidir. Deforme olmuş, kusurlu, halkalarda veya sızdırmazlık kayışındaki kusurlu durumlarda, eldiven satıcıya sunulacak ve değiştirilecektir.

Eldiven kullanıcı tarafından değiştirilmemeli veya yeniden şekillendirilmemeli ve verilen tasarımda kullanılmalıdır.

Eldiven elektro-iletkendir ve açık veya korunmasız hatların yakınında giyilmemelidir.

Eldiven, motorlu taşıtlarda veya hareketli parçaları olan makinelerde kullanılmamalıdır.

Eldiven, bıçağı tutan elde değil, ürünü tutan elde olmalıdır.

Kullanıcı, amaçlanan iş için eşya uygunluğunu kontrol etmekten sorumludur. İlgili işe bağlı olarak, üst veya alt kol kesilmelerinden veya bıçak yaralanmalarından korunmak için uzun kollu bir eldiven isteğe bağlı olarak temin edilebilir.

Paslanmaz çelikten üretilmektedir.

Herhangi bıçak darbesinde elinizi korumak için kullanılmaktadır.

Eldivenlerin seçilmesi:

Tehlikeli maddelerin taşınması için uygun değildir.

Eldiveni kullanmadan önce, ilgili el büyüklüğü belirlenmelidir. Eldiven, elin parmaklarına ve avuç içine iyi oturmalıdır. Eldiven altındaki tekstil veya plastik bağlantı uygunluğu  kontrol  edilmeli ve parmakların kolayca hareket ettirildiğinden emin olunmalıdır.

Eldivenlerin boyutları renkle (sızdırmazlık kayışının rengine bakın) ve ayrıca eldivenin etiketindeki harflerle ;

S = SMALL = BEYAZ

M = MEDİUM = KIRMIZI

L = LARGE = MAVİ

XL = XLARGE = TURUNCU 

Eldivenler uzun kollu veya kolsuz olarak temin edilebilir. İlgili iş yoğunluğuna ve güvenlik seviyesine bağlı olarak doğru eldiven seçilmelidir.

Eldivenin güvenli bir şekilde kapatılması, sızdırmazlık kayışının ve çıtçıtın doğru kapatılmasıyla sağlanır.

Sızdırmazlık kayışlarının üst üste binen uçları eğer 25mm den uzunsa kısaltılmalıdır.

Bakım/Temizlik:

İdeal koruma etkisi sağlamak için, eldiven mükemmel durumda tutulmalıdır. Eldiven normal kullanımda doğal aşınmaya ve yırtılmaya maruz kalır.

Deforme olmuş gibi belirgin belirtiler, kusurlu veya eksik halkalar, sızdırmazlık kayışları ve / veya çıtçıtlarda görünür aşınma izleri varsa, eldiven kullanılmamalı ve değiştirilmelidir.

Temizlemeden önce veya sonra, eldiven sert bir yüzeye vurulmamalı veya çarpılmamalıdır.

Eldivenler, sıcak su kullanılarak en az günde bir kez veya gıda endüstrisi için onaylanmış bir temizleme maddesiyle birlikte temizlenmeli ve dezenfekte edilmelidir. Kalıntıları (örneğin et kalıntısı) gidermek için eldivenlerin fırçalanmasını da tavsiye ederiz. Eldivenler uygun temizlik makinelerinde de temizlenebilir. Eldivenler, mümkün olan en iyi temizlik etkisini sağlamak için uygun temizlik kutularına asılırlar.

Temizleme konusunda, kullanıcının profesyonel hijyen sağlamak için işverenin geçerli temizlik planlarına uyması gerekir.

Paket/Koli : 1/40

Koli Ebatı   : 31x24x16 cm 

  • ET KEMİK KESME MAKİNESİ YEDEKPARÇASI

    KEMİK DONMUŞ ET KESME MAKİNASI MOTORLU KEMİK DONUK ET YEDEKPARÇASI Satışı Telefonu 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759

    En ekonomik, ucuz fiyatlarıyla sanayi tipi toptan endüstriyel et kemik kesme yedekparçası fiyat teklifi için arayınız 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759

    Ayrıca sanayi tipi kemik kesme makinesi yedekparçalarını satan ve endüstriyel donuk et kemik kesme makinası tamiratını, bakımını yapan teknik tamir özel servisinin telefonları 0212 2974432 - 2536412 - 2375906 - 3614581