x 


Endüstriyel Ekmek Dilimleyici

Endüstriyel Ekmek Dilimleyici:Endüstriyel ekmek dilimleyici ekmek fırınlarında kullanılan ekmekleri pratik ve düzgün bir şekilde dilimlemeye yarayan son derece kaliteli,güvenilir ve sağlam endüstriyel ekmek dilimleyicidir - 0212 2370749
Endüstriyel Ekmek Dilimleyici EFE 01:Endüstriyel ekmek dilimleyici ekmek fırınlarında kullanılan ekmekleri pratik ve düzgün bir şekilde dilimlemeye yarayan son derece kaliteli,güvenilir ve sağlam endüstriyel ekmek dilimleyicidir.Endüstriyel ekmek dilimleyici ile ilgili detaylı bilgi almak için ve bu ekmek dilimleyici haricinde diğer tüm ekmek dilimleyici modellerimizle ilgili de bize ulaşabilirsiniz - Endüstriyel ekmek dilimleyici proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 55.743,50 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Endüstriyel Ekmek Dilimleyici EFE 01

 * Kapasite/Saat/Adet: 500 - Endüstriyel ekmek dilimleyici Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * En(mm): 658

 * Boy(mm): 676 - Endüstriyel ekmek dilimleyici Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Yükseklik(mm): 678 Kapak açıldığında 798

 * Maximum Ekmek Ölçüsü(mm): 310x480x155 - Endüstriyel ekmek dilimleyici Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Motor(Kw): 0,37

 * Makine Ağırlığı(Kg): 104 - Endüstriyel ekmek dilimleyici Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Endüstriyel ekmek dilimleyici az yer kaplar

 * Modern tasarımı işletmelere şıklık ve estetik katar - Endüstriyel ekmek dilimleyici Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Çalıştırmak için yan tarafa geçmenize gerek yoktur

 * Önden kol çekilir ve dilimlenen ekmek önden alınır - Endüstriyel ekmek dilimleyici Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Dilim kalınlığı standart 16 mm üretilmektedir

 * Endüstriyel ekmek dilimleyici CE standartlarında üretilmektedir - Endüstriyel ekmek dilimleyici Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Çalışma Prensibi;

  - Kol kendimize doğru çekilir

  - Açılan hazneye ekmek bırakılır

  - Kol kontrollü şekilde yavaşça bırakılarak dilimlenir ve makine stop eder

  - Dilimlenen ekmek poşetleme sacı yardımı ile poşetlenir

 * Temizlik ve Bakımı;

  - Plastik çekmece çıkarılarak kırıntılar boşaltılır

  - Makine günlük temizlik haricinde bakım gerektirmez

Endüstriyel Ekmek Dilimleyici EFE01:Endüstriyel ekmek dilimleyici ekmek fırınlarında kullanılan ekmekleri pratik ve düzgün bir şekilde dilimlemeye yarayan son derece kaliteli,güvenilir ve sağlam endüstriyel ekmek dilimleyicidir.Endüstriyel ekmek dilimleyici ile ilgili detaylı bilgi almak için ve bu ekmek dilimleyici haricinde diğer tüm ekmek dilimleyici modellerimizle ilgili de bize ulaşabilirsiniz - Endüstriyel ekmek dilimleyici Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  • KOKUSUZ SEBZE NASIL HAŞLANIR

    Sebze haşlarken kokmasın istiyorsanız; suya biraz tuz ve sirke ilave edip köpük oluşumunu gördükten sonra sebzeleri atın.