x 


Sıcak Soğuk Pedallı Su Musluğu

İmalatçısından en kaliteli sıcak soğuk pedallı su muslukları modelleri en uygun sıcak soğuk pedallı su musluğu toptan sıcak soğuk su girişli pedallı su musluğu satış listesi sıcak soğuk pedallı su musluğu fiyatlarıyla sıcak soğuk pedallı su musluğu
Sıcak Soğuk Pedallı Su Musluğu APMZM20:Hastaneler için profesyonel sıcak soğuk pedallı su musluğu fiyatları mezbahalarda el hijyeni için el yıkama lavabolarına takılarak kullanıma uygun kaliteli ekonomik sıcak soğuk pedallı su musluğu modelleri ameliyathaneler için endüstriyel sıcak soğuk pedallı su musluğu teknik şartnamesi sanayi tipi fabrikalarda kullanılan sıcak soğuk su girişli ayakla basmalı pedallı su musluğu fiyatı özellikleri sıcak soğuk pedallı su musluğu bakımı nasıl yapılır temizlenir soğuk-sıcak su girişli pedallı musluk nasıl sökülür takılır değiştirilir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 1.615,17 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Sıcak Soğuk Pedallı Su Musluğu APMZM20

Zemine Montajlı Çift Su Girişli Pedallı Musluk

Çift Su Girişli Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Sıcak Su Girişi
Soğuk Su Girişi
Sıcak-Soğuk Su Karıştırma Özelliği
Zemine monte edilerek kullanılır.

Maksimum Çalışma Basıncı 10 Bar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Maksimum Çalışma Sıcaklığı 85 Derece
Minimum Çalışma Basıncı 0.5 Bar
Su Giriş Bağlantısı 1/2
Su Çıkış Bağlantısı 1/2

Zor koşullarda maksimum çalışma kabiliyeti Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Zarif ve Dayanıklı
Su tasarrufuna katkıda bulunur
Komple pirinçten mamul gövde
Bütün yüzeyler krom kaplama
İç mekanizma parçaları korozyon ve aşınmaya karşı dayanıklı
Bütün Mutfak ve lavabolarda kullanılabilir.

(kuğu ve su çıkış borusu fiyata dahil değildir)

2 yıl garantili
15 yıl yedek parça bulundurma garantisi

NOT: Aksan; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; cihaz üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar.

Böyle Bir Pedallı Musluğunuz Zaten Var ve Arızalı ise Teknik Servis Çağırmak İçin Tıklayınız veya Arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sıcak Soğuk Pedallı Su Musluğu APMZM20:Yere monteli pedallı musluk; bağlantısı uygun olan yerlerde doğrudan zemine monte edilebileceği gibi çeşitli cihaz ve makinalara montajlanarak da kullanılabilir. Okul fabrika hastane lavabolarında kullanıma uygundur - Zemine monteli pedallı musluk satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  • Dihr Bardak Yıkama Makinası

    Dihr Bardak Yıkama Makinası Satış Telefonları 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759

    En ekonomik, ucuz fiyatlarıyla fiyat teklifi için arayınız 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759