x 


Kornet Pişirici

Profesyonel kornet pişirici makine modelleri kaliteli ekonomik külah yapma makinesi fiyatları kornet pişirme makinesi teknik şartnamesi uygun kornet pişirici fiyatı özellikleri
Kornet Pişirici ISI-WK:Sanayi tipi kornet külah pişirici çeşitlerinden teflon yüzeyli kornet pişiricisinin imalatı profesyonel kornet pişiricileri fabrikası üretimi kaliteli malzemelerle yapılmış kullanışlı kornet pişirici modelidir - Kornet pişirici satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 5.578,31 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Kornet Pişirici Makine ISI-WK

* Ölçüler (Boy, En, Yük.): 41,5x36x29,5 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 9,5 kg
* Güç: 1500 W
* Yeni Avrupa model güçlendirilmiş çelik kasa Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Alüminyum ayaklı dizayn
* Alüminyum tabla ve teflon kaplama
* Kalın alüminyum tablalar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* On-Off açma kapama anahtarı
* Yay koruma plastiği
* Taş yünü izolasyon ile enerji Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Çıtır lezzetli kornetler için kullanılan bu profesyonel on-off açma kapama anahtarlı 2 yıl garantili satılmakta olup, yedek parçaları (tablası, ayakları, düğmesi v.b.) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal kornet pişirici makine yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ayrıca elinizde böyle bir kornet pişirici var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize bakımını, tamirini ve servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel kornet makinesi bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kornet Pişirici Makine ISI-WK:Dondurmacılarda dondurma satışı yapan kafelerde dondurma için yapışmadan lezzetli kornet külah yapmakta kullanılan teflon kaplamalı kornet pişiricidir - Kornet pişirici satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  • AYHAN DEMİR YEMEKHANE TİPİ ET KIYMA MAKİNESİ

    AYHAN DEMİR YEMEKHANE TİPİ ET KIYMA MAKİNESİ Satışı Telefonu 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759

    En ekonomik, ucuz fiyatlarıyla sanayi tipi toptan endüstriyel Ayhan Demir et kıyma çekme makinesi fiyat teklifi için arayınız 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759

    Ayrıca sanayi tipi Ayhan Demir et kıyması çekme makinası-Ayhan Demir endüstriyel kıyma makinası tamiratını, bakımını yapan teknik tamir özel servisinin telefonları 0212 2974432 - 2536412 - 2375906 - 3614581