x 


Büfe Tipi Kızartma Fritözü

Ekonomik paslanmaz büfe tipi kızartma fritözü fiyatları fabrikasından endüstriyel inox krom büfe tipi kızartma fritözü modelleri dayanıklı sanayi tipi inoks çelik büfe tipi kızartma fritözü teknik şartnamesi telefon 0212 2370751
Büfe Tipi Kızartma Fritözü R112CE:Patates köfte nuget soğan halkası kızartmak için kullanılan profesyonel endüstriyel büfe tipi kızartma fritözü modellerindendir.Üretimi kaliteli yapıldığından büfe tipi kızartma fritözü fiyatları ekonomiktir.Sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi büfe tipi kızartma fritözü fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu büfe tipi kızartma fritözü bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır.Büfe tipi kızartma fritözü ile ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 5.880,29 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Büfe Tipi Kızartma Fritözü R112CE

* Ölçüleri: 34x64x48 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 14 kg
* Kapasite: 8 lt
* Güç: 6 kW Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Profesyonel kullanıma uygun
* Çelik gastronom
* Yağ tahliye musluğu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Çıkarılabilir tutacaklı sepet
* Paslanmaz çelik gövde
* Çelik kapak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* CE belgeli

* DİKKAT!!! Siparişiniz esnasında hangi tip gazla kullanacağınızı (doğalgaz ya da lpg) belirtmeniz gerekmektedir

Büfe Tipi Kızartma Fritözü R112CE:Fast food hamburger patates sosisli köfte kızarmış tavuk satışı yapan kafe büfe ve kantinlerde tercih edilen 8 litre kapasiteli bu büfe tipi kızartma fritözü profesyonel kullanıma uygun kaliteli ve dayanıklı bir fritözdür - Büfe tipi kızartma fritözü satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  • Mateka Sebze Doğrama Makinası Tamir

    Mateka Sebze Doğrama Makinası Tamiri Bakımı Onarımı ve Tamirat Servisi Telefonu 0212 2974432 - 2536412 - 2375906 - 3614581

    Ayrıca en ekonomik, ucuz fiyatlarla satış için de arayabilirsiniz 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759