x 


Gazmer Onaylı Gözleme Ocağı

Gözleme Ocağı:Gözlemeciler için en kaliteli gözleme pişirme ocakları saç tavalı gözleme pişirme tezgahları doğalgazlı gözleme ocağı tüplü gözleme pişirme ocakları satış telefonu 0212 2370751
Gözleme Ocağı AEM0008:Profesyonel Gözleme Saçları Gazlı Katmer Ocakları Motorlu Su Börek Pişirme Ocakları bölümündeki bu CE onaylı/GAZMER belgeli doğalgazlı gözleme ocağı haricinde basit katmer ocakları bazlama ocaklarını da satıyoruz. Ayrıca dönerli tepsi böreği ocağı motorlu künefe ocağı tezgahlı tepside su böreği pişirme ocağı endüstriyel gözleme sacı motorlu tel kadayıf dökme makinası satışımız da var. En ucuz fiyatlı doğalgazlı gözleme ocağı haricinde tüplü gözleme ocakları tüple çalışan set üstü gözleme ocağı dolaplı su böreği tezgahı katmer pişirme sacı lavaş pişirme saçlarını da satıyoruz - Saç tavalı gözleme ocağı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 13.325,15 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Gözleme Ocağı AEM0008

Profesyonel Yufka Gözleme Pişirme Ocağı - Gözleme Ocağı

 * Set üstü gözleme ve yufka pişirme ocağının ısı değeri 14,4 KW dır - Saç tavalı gözleme ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Profesyonel tip set üstü gözleme pişiricisi bu ocağın 1 saatlik devamlı kullanımda 1,516 m3 doğalgaz tüketimi vardır

 * 21 mbar gaz basıncıyla çalışan set üstü yufka ve gözleme pişirme ocağının iki adet simit şeklinde gaz brülörü vardır - Saç tavalı gözleme ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * İki ayrı simit bekli gözleme pişirme ocağının beklerini iki ayrı gaz musluğuyla açık kapayabilirsiniz

 * Gözleme ve yufka pişirme ocağının genişliği 81 cm yüksekliği 25 cm olup ağırlığı 25 kg.dır - Saç tavalı gözleme ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Gaz valfleri ECA markalı olup emniyet ventilli sistemle çalışmaktadır

 * Profesyonel set üstü gözleme pişirme ocağının, simit bekle pişirme sacı arasındaki mesafesi ayarlanabilir şekilde yapılmıştır - Saç tavalı gözleme ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Bu şekilde ideal gözleme pişirme ısısını ayarlayarak isteğinize uygun gözleme pişirmesi yaparsınız

 * Ayaklarının imalatı 40X40 mm. paslanmaz çelikten imal edilmiş olan gözleme pişirme ocağının yüksekliği ayarlanabilir rotil ayakları vardır - Saç tavalı gözleme ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Set üstü gözleme pişirme ocağının gövde davlumbazı paslanmaz çelikten imal edilmiştir

 * Gazlı yakıt sisteminin özel dizaynı sayesinde yanma tam olur; çiğ gaz atmaz, yakıt tasarrufu sağlar - Saç tavalı gözleme ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Gözleme pişirme ocağının güvenlik önlemleri dolayısıyla belgesi tam olup CE belgeli ve GAZMER onaylı gözleme pişirme ocağıdır

 * Standart olarak doğalgazla çalışır halde üretimi yapılan gözleme yufka pişirme ocağı sipariş esnasında belirtildiği takdirde tüplü-tapgazla çalışır halde teslim edilebilir - Saç tavalı gözleme ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Gazmer belgeli gözleme yufka börek pişirme ocağı 2 yıl garantili satılmakta olup, sanayi tipi yufka-gözleme pişirme ocaklarının yedek parçaları (gaz musluğu,termokulbu,musluk düğmesi,simit brülörü,küçük beki,motorlu çeviricisi,su böreği pişirme tepsisi,büyük beki v.b. profesyonel gözleme yufka pişirme ocağı parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal yufkacı/gözlemeci tipi gözleme/yufka pişirme ocağı yedek parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayrıca elinizde böyle bir gözleme pişirme ocağınız var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli yufkacı/gözlemeci tipi set üstü gözleme/yufka pişirme ocaklarının tamircilerinden oluşan teknik servisimize profesyonel gözleme pişirme ocaklarının tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel gözleme pişirme ocağı-saç tavalı yufka katmer lavaş pişirme ocakları tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Standart üretim doğalgazlı gözleme pişirme ocakları-tüplü yufka/bazlama/börek pişirme ocağı tezgahları haricinde özel ölçülü gözleme pişirme ocakları (1,2,3,4 gözlü-brülörlü) 2-3 gözlemelik gözleme pişirme tezgahlarının yufka pişirme ocaklarının da imalatını yapıyoruz. İmalatçısından 1-1,5-2-2,5-3 metrelik her ölçüde endüstriyel yufka pişirme ocağı tüplü gözleme pişirme ocağı imalatçısı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Gözleme Ocağı AEM0008:Profesyonel Gözleme Saçları Gazlı Katmer Ocakları Motorlu Su Börek Pişirme Ocakları bölümündeki bu CE onaylı/GAZMER belgeli doğalgazlı gözleme ocağı haricinde basit katmer ocakları bazlama ocaklarını da satıyoruz. Ayrıca dönerli tepsi böreği ocağı motorlu künefe ocağı tezgahlı tepside su böreği pişirme ocağı endüstriyel gözleme sacı motorlu tel kadayıf dökme makinası satışımız da var. En ucuz fiyatlı doğalgazlı gözleme ocağı haricinde tüplü gözleme ocakları tüple çalışan set üstü gözleme ocağı dolaplı su böreği tezgahı katmer pişirme sacı lavaş pişirme saçlarını da satıyoruz - Saç tavalı gözleme ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 • Manca 

  Manca, bir Kastamonu yemeği. Bu aynı zamanda meze olarak da sunulabiliyor. Manca, karalahana'dan yapılıyor...

  Malzemeler:
  1 demet karalahana
  200 gram bulgur
  100 gram pirinç
  1 demet nane
  1/2 demet maydanoz
  biber unu
  1 adet soğan
  1 demet taze soğan
  35 ml. sıvıyağ
  1 adet kırmızı soğan
  3 diş sarmısak
  1 T.kaşığı tereyağı veya margarin
  tuz
  karabiber

   

  Hazırlanışı:

  Devamını oku...