x 


Hızlı Pişirme Fırını

İmalatçısından en kaliteli menümaster mikrodalga fırınların modelleri kafelerde restoranlarda hızlı yemek pişirmeye en uygun mikrodalga fırın fabrikası üreticisinden toptan menümaster mikro dalga fırın satış listesi kafe tipi menumaster fırın fiyatlarıyl
Hızlı Pişirme Fırını JET 514:Profesyonel hızlı pişirme özellikli çift fonksiyonlu endüstriyel fırın modellerinden, hem konveksiyonel fırın ve hem de mikrodalga fırın olarak çalışabilen hızlı pişirme fırınının ölçüleri 48.9x67.3x46 cm.dir.Üretimi kaliteli olarak 100 ayrı pişirme programı kaydetme özelliğiyle yapıldığından menumaster konveksiyonlu hızlı pizza-unlu mamül pişirme fırını fiyatları ekonomiktir.Kullanımı teknik kullanma şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi hızlı yemek pişiren mikro dalga fırın fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu mikrodalgalı fanlı konveksiyonlu fırın bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır.Menümaster hızlı pişirme fırınıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 115.113,28 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Hızlı Pişirme Fırını JET 514

- Mikrodalga güç; 1400 W Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Konveksiyon güç; 1400 W
- Ölçüler; 489x673x460 mm
- Menumaster hem konveksiyonel hemde mikrodalga özellikli bir fırındır
- Klasik pişirme yöntemlerine göre 5 kat hızlı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- 100 program kaydetme özelliği
- Dijital ısı göstergesi
- Ürünün nemini kaybetmeden pişirme özelliği
- Donuk ürünleri saniyeler içerisinde çözündürme ve ısıtma
- Usb ile menü aktarımı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Izgara tepsisi ile et, balık ve tavuk gibi ürünleri ızgarada pişmiş hissi
- 34 lt. iç hacim / iç kabin ölçüleri: 330x381x267 mm
- 4 kademeli pişirme
- 11 ayrı güç seviyesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- 2 magnetronlu, 2 dönerli anten sayesinde tavandan frekans yayma
- Temizlenebilir, sinyal veren hava filtresi
- İçi dışı paslanmaz çelik, paslanmaz çelik bitişli dış gövde Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hızlı Pişirme Fırını JET 514:Hızlı pişirme özellikli fırın modellerinden olan bu hem konveksiyonel fırın ve hem de mikrodalga fırın olarak çalışabilen hızlı pişirme fırınının ölçüleri 489x673x460 mm olup 100 program kaydetme özelliği ile son derece kullanışlıdır - Hızlı pişirme fırını satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 • Kahve Çeşitleri

  Kafeini alınmış kahve uzun araştırmalar ve denemeler sonucu 1905 yılında Ludwig Roselius tarafından bulundu.

  Özel silindirlerde veya kaplarda kahve çekirdeklerine su buharı verilerek içindeki su oranı %10-%30 oranında yükseltilir. Bu yöntemle kafein tuzlan parçalanır ve çekirdeğin büyüyen gözeneklerinden yüzeye çıkar. Kahveye karıştırılan uçucu organik çözücü madde kafeini düşük ısıda (40-70°C arasında) çözerek dışarı atılmasını sağlar. Organik çözücü madde buharla dışarı çıkar. Burada en önemli nokta, çözücü maddenin kahve çekirdeklerinden tamamen temizlenmiş olmasıdır.

  Kahve çekirdeğinde çözücü madde kalıp kalmadığı tüm dünyada aynı analiz yöntemi kullanılarak kontrol edilir. Sonra kahve çekirdekleri kurutulur, kavrulur ve çekilir. Kafeini alınmış kahve çekirdeklerinin rengi koyulaşır. Kafeini alınmış kahvede %1'den fazla kafein bulunmaması gerekir. Piyasada satılan kafeini alınmış kahvelerdeki kafein oranı 0,02-0,05 arasındadır. Kafeini alınmış kahveyle alınmamış kahve arasında tat ve aroma bakımından herhangi bir fark yoktur.

  Doğal kafeinsiz kahve Madagaskar’da bulunmuştur. Coffea Buxifolia’da çok az kafein bulunmaktadır, ancak içindeki cafamarin maddesi nedeniyle tadı çok acıdır ve içmeye uygun değildir. Tahriş edici maddeleri azaltılmış kahve, özellikle mide ve bağırsaklarda rahatsızlıklara neden olan maddelerden arındırılmış kahvedir. Mide ve bağırsaklarda rahatsızlığa, kavrulmuş kahvedeki aroma verici maddeler ve kahve çekirdeğinin dışını kaplayan çok ince mum tabakasının içindeki maddeler neden olmaktadır. Rahatsızlığa neden olan maddeler arasında kahve yağı, kahve asidi, kahve tanen asidi ve klorojenik asit de bulunmaktadır.

  Bu maddeler kahve kavrulduktan sonra su buharı veya sıvı karbondioksit uygulamalarıyla temizlenmeye çalışılmaktadır. Günümüzde piyasada satılan tahriş edici maddelerden temizlenmiş kahveleri tam olarak kontrol edecek sağlıklı bir yöntem bulunmamaktadır. Her firma kendi kahvesinin midevi olduğunu ileri sürmektedir. İlk olarak kabul gören suda çözünür kahve 1930 yıllarında Morgenthaler tarafından bulundu. Kahve koyuluk derecesine göre sıvı, macun veya toz olarak üretildi. Büyük bir oranla toz kahve kabul gördü. Suda çözünebilir toz kahve üretiminde iki yöntem kullanılmaktadır. Bunlardan biri püskürtme diğeri dondurma yöntemidir.

  Kahvenin pahalı olması yerini tutacak bitkisel kahve arayışlarına neden olmuştur. Birçok bitkinin meyvesi, kökü, yaprağı ve çekirdeği kurutulup kavrularak kahve yapılmıştır. Bulunan karışımlardan pek azı kabul görmüş, hiçbiri kahvenin yerini dolduramamıştır. Bunlardan en önemlisi yabani hindiba kahvesidir. Tarımı yapılan yabani hindiba kökü yıkanıp, küçük parçalara bölündükten sonra kurutulur ve modern makinelerde öğütülür. Bu madde günümüzde de, belirli bir oranda suda çözünen toz kahveyle karıştırılmaktadır.

  Avrupada, özellikle Almanya’da tahıldan yapılan kahve de sevilerek içilmektedir. Genellikle arpadan yapılan kahveye malt kahve denmektedir.