x 


Sensörlü Su Sebili

Profesyonel sensörlü su sebili modelleri kaliteli ekonomik fotoselli su pınarı fiyatları kalabalık fabrika tipi sensör sistemiyle çalışan su sebili teknik şartnamesi uygun el değmeden sensörlü su sebili fiyatı özellikleri
Temassız Sensörlü Su Sebili Çeşitleri Üreticisi EMK80+OPS 7:El değmeden hijyenik su almak için özel tasarlanmış profesyonel endüstriyel sensörlü su sebili modellerindendir. Üretimi kaliteli paslanmazdan yapılan fotoselli su sebili fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı el temassız çalışan su sebili fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu hiçbir yere temas etmeden kullanılan su sebili bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır. Temassız sensörlü su sebiliyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 30.900,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Temassız Sensörlü Su Sebili EMK80+OPS 7

* Sensör teknolojisi sayesinde el değmeden suyun akmasını ve kapanmasını sağlamaktadır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Hiçbir yere temas etmeden su içilmesini sağlar

* Musluğun altına elinizdeki bardakla yaklaştığınızda su akarak bardağa doldurulur

* Hiç bir şekilde musluğa, düğmeye, pedala basılmasına gerek kalmadan su alınarak içilmesi sağlanır

* 80 LT kapasiteli su haznesi bulunmaktadır

* 304 paslanmaz krom dış yuzeyi bulunmaktadır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* İç haznesi paslanmaz krom materyalden üretilmiştir

* Yalıtımda kullanılan enjeksiyon poliüretan ile ısı kaybı minimum seviyededir

* Şebekeye bağlanabilen şamandıralı sisteme sahiptir

* Manuel termostat sayesinde su sıcaklığı kolaylıkla kontrol edilir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Ayarlanabilir rotil ayak sistemi ile montaj kolaylıkla yapılabilir

* Dökme su ile yada opsiyonel olarak damacana kapak ilavesiyle, damacanalı sistem olarak da kullanılabilmektedir

* Opsiyonel olarak kilit ilavesi yapılabilmektedir

* 2 yıl garantilidir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Çalışma Gerilimi: 220 V

* Frekans : 50 Hz

* Güç: 150 W

* Akım: 1.6 A Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Net Hacim: 65 lt

* Brüt Hacim: 85 lt

* İç Hazne: 304 Cr-Ni Sac

* Dış Yüzey: krom Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Ölçüler: 420x595x1450

* Soğutma Derecesi: +1.5/ 12.5 ° C

* Soğutma Gaz: R134

* Ağırlık: 50 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Yalıtım Maddesi: Sert P.U.

* Bağlantı: Şebeke

Temassız Sensörlü Su Sebili EMK80+OPS 7: Hiçbir yere değmeden temassız ve hijyenik su içmek için özel olarak üretilmiş su sebili çeşitlerinden temassız su pınarının imalatı profesyonel üretimi kaliteli paslanmaz malzemelerle yapılmış kullanışlı el temassız su sebili modelidir. Kalabalık çalışma ortamlarında, ofislerde ve fabrikalarda bakterilerden, mikroplardan korunmak için el ile teması kesen, pandemi günlerinde su içerken güven hissi veren su sebili opsiyonel olarak damacana su şişeleriyle de kullanılanilir - El temassız fotoselli su sebili satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

  • EMPERO BULAŞIK MAKİNESİ

    EMPERO BULAŞIK MAKİNESİ Satışı Telefonu 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759

    En ekonomik, ucuz fiyatlarıyla sanayi tipi toptan endüstriyel empero bulaşık yıkama makinesi fiyat teklifi için arayınız 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759

    Ayrıca sanayi tipi empero bulaşık yıkama makinesi-bardak yıkama makinesi tamiratını, bakımını yapan teknik tamir özel servisi telefonları 0212 2974432 - 2536412 - 2375906 - 3614581