x 


Set Üstü Su Sebili

İmalatçısından en kaliteli set üstü su sebilleri modelleri evlerde ofislerde tezgah üstünde kullanmaya en uygun set üstü su sebili damacanalı toptan set üstü su sebili satış listesi sıcak soğuk set üstü su sebili fiyatlarıyla set üstü su sebili satıcısı
İmalatçısından hastane büro tipi kaliteli tezgah üstü su sebilleri modelleri şebeke bağlantılı banko tipi su cihazları fabrikası fiyatı üreticisinden toptan masa üstü sıcak soğuk su sebili satış listesi arıtmasız filtresiz su içme makineleri fiyatlarıyla
İmalatçısından set üstü su soğutucuları modelleri set üstü şebeke bağlantılı su sebili fabrikası fiyatı üreticisinden toptan set üstü sıcak soğuk su soğutma makinası satış fiyatları listesi set üstü su sebili fiyatlarıyla set üstü su sebili satıcısı tele
Set Üstü Şebeke Bağlantılı Su Sebili ASUSS10:Evler için profesyonel set üstü su sebili fiyatları mutfak tezgahı üstünde kullanıma uygun kaliteli ekonomik set üstü su sebili modelleri ofisler için endüstriyel set üstü su sebili teknik şartnamesi iş yerlerinde kullanılan kompresörlü set üstü su sebili fiyatı özellikleri damacanalı tezgah üstü su soğutucusu fabrikası set üstü sıcak soğuk su sebili bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 14.370,60 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Set Üstü Su Şebeke Bağlantılı Su Sebili ASUSS10

Setüstü Büro ve Ev Tipi Su Sebili Sıcak Soğuk Su Dolabı Dispenser

Su sebili Boyutları:
270 mm (en)
510 mm (boy)
470 mm (derinlik)
Ağırlık: 16 kg

Su hazne kapasitesi
Soğutma tankı: 3,6 litre 
Sıcak su bölümü: 1,2 litre 

Sıcak su kazanı soğuk su kazanı 304 kalite paslanmaz saçtır
220 Volt elektirikle çalışır 1.6 A. güç çeker

Setüstü su sebili soğutma sistemi R 134 A gazla çalışır
Şebeke bağlantılı su sebili soğutucu kompresörü 1/6 hp gücündedir
Setüstü su sebili soğutucu kazanı izolasyonludur

Su ısıtma Su soğutma dereceleri
Sıcak Su 85 ~ 95 Derece
Soğuk SU 5 ~ 10 Derece arasında ayarlanabilir.

Ergonomik ve şık görünümlü üretilmiş olan Setüstü su sebili her türlü mekana uyum sağlar,
Su sebilinin bol ve ucuz parçaları, yedekparça deposu stoklarında daima mevcuttur.

Sıcak soğuk su sebili Yaygın servis ağıyla 2 yıl garantilidir. (Ücretsiz işçilik ve yedekparça garantisi Türkiye sınırları içerisinde geçerli olup, yurtdışına toplu satışı yapılan ürünler için; su sebili gönderim paketi içeriğinde, kuruluşumuzun belirlediği ücretsiz genel yedekparça verilmektedir)
Bu su sebilinin 10 yıl yedek parça bulundurma garantisi vardır

NOT: Aksan; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; sıcak soğuk su sebili üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar.

Böyle Bir su sebiliniz Zaten Var ve Arızalı ise Teknik Servis Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Boyalı Dış Kaplama, Paslanmaz Sıcak ve Soğuk Su Tankı, Az yer kaplamak amacıyla olabildiğince küçük yapılmış dizayn, 1 Sıcak 1 Soğuk Su Musluğu, Set Üstü Kullanım Kolaylığı,  Kolay Çalışan Musluklar, Musluk İçleri Silikon Contalı, bu su sebili Kompresörlü Soğutma sistemi ile kesintisiz ve randımanlı soğutma sağlar, Su Soğutma Tankı Styropor izoleli.  Aldığınızda kullanım rahatlığını göreceksiniz, yedek parça bulundurma garantisi ve olası fabrikasyon hatalarına karşı teknik desteği ve satış sonrası hizmetleri kesinlikle kusursuzdur Arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Stok durumuna göre siyah veya beyaz renk olarak gönderilecektir

Ayrıca Su Sebili Temizleme İç Dış Temizliği ve Ozonla Dezenfekte Ederek Hijyenik Hale getirme için de Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Set Üstü Su Sebili ASUSS10:Setüstü çalışan bu sebil modeli çok küçük yapısı olmasına rağmen diğer tam boy sebillerden teknik olarak en küçük bir eksiklik göstermez. Soğutma gücü ısıtma kapasitesi diğer büyük boy birçok sebilden üstündür. Yer kaplamaz kullanım rahatlığı yüksektir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  • Alveo Hamur Açma Makinası Tamir

    Alveo Hamur Açma Makinası Tamiri Bakımı Onarımı ve Tamirat Servisi Telefonu 0212 2974432 - 2536412 - 2375906 - 3614581

    Ayrıca en ekonomik, ucuz fiyatlarla satış için de arayabilirsiniz 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759