x 


Meze Küveti No2

İmalatçısından İndirimli Meze Küveti No2 Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Meze Küveti No:2 Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Meze Küveti No:2 Kullanışlı ekonomik endüstriye
Meze Küveti No2 OZB-4402
Özellikleri / Malzemesi Meze Küveti 20x30 cm ölçülerinde üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Meze Küveti No:2 modelleri fiyatları, toptan Meze Küveti No:2 çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 171,28 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Meze Küveti No2 OZB-4402  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Meze Küveti No:2 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 20x30 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Meze Küveti No:2 fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Meze Küveti No:2 modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Meze Küveti No:2 fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Meze Küveti No:2 alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 • Roka soslu safranlı makarna

  Gerekli Malzemeler :
  Yarım paket safranlı İtalyan makarnası 2-3 dilim somon füme
  1 çorba kaşığı somon havyar
  2 çorba kaşığı sızma zeytinyağı
  3-4 dilim parmesan peyniri, tuz

   

  Devamını oku...