x 


Meze Küveti No1

İmalatçısından İndirimli Meze Küveti No1 Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Meze Küveti No:1 Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Meze Küveti No:1 Kullanışlı ekonomik endüstriye
Meze Küveti No1 OZB-4401
Özellikleri / Malzemesi Meze Küveti 16x28 cm ölçülerinde üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Meze Küveti No:1 modelleri fiyatları, toptan Meze Küveti No:1 çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 187,34 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Meze Küveti No1 OZB-4401  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Meze Küveti No:1 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 16x28 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Meze Küveti fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Meze Küveti No:1 modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Meze Küveti fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Meze Küveti alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 • Roka soslu safranlı makarna

  Gerekli Malzemeler :
  Yarım paket safranlı İtalyan makarnası 2-3 dilim somon füme
  1 çorba kaşığı somon havyar
  2 çorba kaşığı sızma zeytinyağı
  3-4 dilim parmesan peyniri, tuz

   

  Devamını oku...