x 


22 No Soğutmalı Market Kıyma Makinası

Soğutmalı market tipi en kaliteli soğutuculu kıyma makinalarının en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
BPKM.22S 22 No Soğutmalı Market Kıyma Makinası: Sıcak havalarda yağlı kıyma çekemeyen marketler, çektiği kıymada bakteri üremesini istemeyen marketler, müşterilerine hijyenik kıyma satmak isteyen küçük kasaplar; bu soğutma sistemli kıyma makinasıyla rahatça kıyma çekebileceksiniz. Market tipi soğutmalı et kıyma makinası 2 yıl garantili olarak satılıyor - Kasaplar marketler yemekhaneler için soğutmalı kıyma makinası proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 36.955,07 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

22 No Soğutmalı Market Kıyma Makinası BPKM.22S

Kasaplar Küçük Marketler İçin 22 Lik Soğutmalı Et Kıyma Makinesi - 22 No Soğutmalı Market Kıyma Makinası 

 * Kendi bünyesinde soğutucu sistemi olan bu kıyma makinası boğaz kısmında kalan kıymaların bozulmasını kararmasını engeller ve daha fazla yağla birlikte et çekmeyi kolaylaştırır. Soğutucusu sayesinde sıcak yaz aylarında küçük kasapların marketlerin kıyma ihtiyacını sağlamakta kullanabilirsiniz - Kasaplar marketler yemekhaneler için soğutmalı kıyma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ölçüleri 31x68x48 cm olup ağırlığıysa 90 kg'dır

 * Kafa helezon ve bileziği kaliteli döküm malzemeden imal edilmiştir - Kasaplar marketler yemekhaneler için soğutmalı kıyma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Bıçak dönüş hızı dakikada 220 devir olan soğutuculu market tipi kıyma makinası saatte maksimum 400 kg et çeker

 * Motor gücü 1.5 Kw olan bu kıyma makinası 380 volt trifaze elektrikle çalışır

 * Boğaz kısmındaki soğutma sistemi sayesinde kalan etlerin bozulması engellenir - Kasaplar marketler yemekhaneler için soğutmalı kıyma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Soğutucu bölümünü kapatabileceğiniz şalteri mevcut olup soğutma derecesini termostat ile ayarlayabilir ve mekanik termometresi ile görebilirsiniz

 * Kıyma çekerken helezonun sıkışma halinde motoru ters istikamette çalıştırma imkanı vardır

 * Soğutuculu market tipi kıyma makinesi 22'lik kıyma makinası olarak geçer - Kasaplar marketler yemekhaneler için soğutmalı kıyma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Et doldurma haznesinin ağzında kullancının güvenliği için el koruma tertibatı vardır

 * Soğutmalı market tipi et çekme makinası 2 yıl garantili olup, kıyma makinesi yedek parçaları (helezonu,boğaz somunu,boğazı,termostatı,fan motoru,soğukluk göstergesi v.b. soğutmalı kıyma makinası parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal soğutmalı et kıyma makinesi parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayrıca elinizde böyle bir market tipi et kıyma makinası var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı var diyorsanız; tecrübeli kıyma makinesi tamircilerinden oluşan teknik servisimize market tipi kıyma makinalarının tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Kıyma makinası tamiri-soğutmalı kıyma makinesi tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Market tipi kıyma makinasıyla ilgililer:soğutmalı kıyma makinası,endüstriyel kıyma makinesi,kasap kıyma makinaları,et çekme makinesi,kıyma makinası tamiri,kıyma makinası nasıl çalışır,et çekme makinesi servisi,et çekme makinası nasıl temizlenir,en ucuz et kyma makineleri,et çekme makinesi fiyatları,trifaze et kıyma makinesi fiyatları,kıyma makinası kullanma talimatı - Kasaplar marketler yemekhaneler için soğutmalı kıyma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

BPKM.22S 22 No Soğutmalı Market Kıyma Makinası:Sıcak havalarda yağlı kıyma çekemeyen marketler, çektiği kıymada bakteri üremesini istemeyen marketler, müşterilerine hijyenik kıyma satmak isteyen küçük kasaplar; bu soğutma sistemli kıyma makinasıyla rahatça kıyma çekebileceksiniz. Market tipi soğutmalı et kıyma makinası 2 yıl garantili olarak satılıyor - Kasaplar marketler yemekhaneler için soğutmalı kıyma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  • Pizza Fırınları Fiyatları Pizza Fırınları Satışı

    Pizzacılarda, restoranlarda, lokantalarda, kafelerde ve benzeri yerlerde pizza yapmak, pizza pişirmek için kullanılan camlı pizza fırınları, elektrikli pizza fırını, gazlı pizza fırını çeşitlerini satıyoruz...

    Burada satışı yapılan bütün pizza fırını modelleri sağlam pizza fırınları olup; hepsi zorlu koşullarda pizza pişirmeye uygun, gayet dayanıklı imalatı yapılmış pizza fırınlarıdır... Pizza fırını satışı 0212 2370759

    Satışını yaptığımız pizza fırınlarının haricinde her marka pizza fırınına, tecrübeli pizza fırını tamircisi olarak; pizza fırını tamiri, pizza fırını bakımı, pizza fırını servisi konularında hizmet veriyor ve pizza fırını rezistansı, musluğu, termostatı, lambası pizza fırını brülörü, anahtarı, şalteri, camı gibi pizza fırınlarının yedek parçaları satışını yapıyoruz. Pizza fırını parçası satışı telefonu 0212 2370749

    Devamını oku...