x 


Tezgahlı Derin Dondurucu

İmalatçısından en kaliteli tezgahlı derin dondurucu modelleri en uygun tezgahlı derin dondurucu toptan tezgahlı derin dondurucu satış listesi tezgahlı derin dondurucu fiyatlarıyla tezgahlı derin dondurucu satıcısı telefonu 0212 2370750
Tezgahlı Derin Dondurucu TT - 2D60 :Tezgahlı model -10/-20 derece arasında soğutma yapan derin donduruculardan bu 2 kapılı tezgahlı derin dondurucu yemekhanelerde köftecilerde restoranlarda kullanıma uygun endüstriyel tezgahlı derin dondurucudur - Tezgahlı derin dondurucu satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 80.945,75 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Tezgahlı Derin Dondurucu TT - 2D60

* -18 Derin Dondurucu - Tezgahlı derin dondurucu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 2 Kapılı
* 304 Kalite - Tezgahlı derin dondurucu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler: 140x60x85 cm
* Çalışma Sıcaklığı: -10 / -20 Derece - Tezgahlı derin dondurucu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Güç: 220 V - 490 W
* Ağırlık: 116 Kg - Tezgahlı derin dondurucu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tezgahlı Derin Dondurucu TT - 2D60 :Tezgahlı model -10/-20 derece arasında soğutma yapan derin donduruculardan bu 2 kapılı tezgahlı derin dondurucu yemekhanelerde köftecilerde restoranlarda kullanıma uygun endüstriyel tezgahlı derin dondurucudur - Tezgahlı derin dondurucu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  • Ayran Makinası Kullanma Kılavuzu

    Bu ayran makinası kullanma kılavuzu AKKAM10 modeli ayran makinası için hazırlanmış olup diğer ayran makinası modelleri için uygun ayran makinası kullanma kılavuzunu tedarik ediniz...

    Devamını oku...