x 


Şok Soğutmalı Dolap Blast Chiller Dondurucu

Profesyonel şok soğutmalı dolap modelleri kaliteli ekonomik blast chiller fiyatları sanayi tipi gıdalarda bakteri üremesini engelleyen şok soğutuculu dolap teknik şartnamesi uygun dokunmatik ekranlı şok soğutmalı dolap fiyatı özellikleri
Şok Soğutmalı Dolap Blast Chiller Dondurucu 110547:Şok soğutma özelliği sayesinde bakterilerin çoğalmasını engelleyen profesyonel endüstriyel şok soğutmalı dolap modellerindendir. Üretimi kaliteli paslanmazdan yapılan şok soğutuculu dolap fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi blast chiller dondurucu fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu gıdanın dokusunu, görünümünü, lezzetini koruyan şok soğutmalı dolap bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır. Şok soğutmalı dolapla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 557.506,66 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Şok Soğutmalı Dolap Blast Chiller Dondurucu 110547

 * Şok soğutma özelliğiyle 50 kg +90°C'den +3°C'ye 90 dakikadan kısa sürede soğutulur
 * Şok dondurma özelliği sayesinde gıdalarda mikrop oluşumunun önüne geçerek +90°C'den -18°C'ye dört saatten kısa sürede ulaşır
 * Otomatik ön ayarlı döngülerle soğutma döngüsü (+10°C ila -41°C) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Hassas yiyecekler ve küçük porsiyonlar için yumuşak soğutma özelliğine sahiptir (hava sıcaklığı 0°C)
 * Katı ve büyük bütün parçalı yiyecekler için sert soğutma özelliği (hava sıcaklığı -20°C)
 * X-Freeze döngüsü (+10°C ila -41°C) her türlü yiyeceği (çiğ, yarı veya tam pişmiş) hızlı dondurmak için idealdir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Lite-Hot döngüsü (+40°C ila -18°C) yumuşak ısıtma hazırlıkları için idealdir
 * Turbo soğutma, chiller sürekli olarak istenen sıcaklıkta çalışır; sürekli üretim için idealdir
 * 100'den fazla farklı önceden yüklenmiş programla et, kümes hayvanları, balık, soslar ve çorba, sebzeler, makarna/pirinç, ekmek, tuzlu ve tatlılar, içecekleri içeren otomatik algılama moduyla yüklenen gıdanın boyutuna, miktarına ve türüne göre soğutma işlemini ayarlar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Şok dondurma, soğutma özelliklerinin dışında donmuş gıda çözdürmek için de kullanılır
 * 16 farklı kategoride 1000 farklı program saklanabilir
 * Yüksek çözünürlüklü tam dokunmatik ekran ile 30'dan fazla dil seçeneği Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Kapasite: 10 GN 1/1 veya 400x600 mm
 * Maksimum yük kapasitesi: 50 kg
 * Voltaj: 380-415 V 3N/50 Hz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Güç: 4,15 kW
 * Net ölçüler: 895x939x1731 mm
 * Net ağırlık: 270 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Profesyonel 50 kg yük kapasiteli şok soğutmalı dolap 2 yıl garantili satılmakta olup, yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal şok soğutmalı dolap yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Ayrıca elinizde böyle bir dolap var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize bakımını, tamirini ve servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel blast chiller bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Şok Soğutmalı Dolap Blast Chiller Dondurucu 110547:Hızlı şoklama ve soğutma özellikli, sashimi gibi çiğ gıda ürünlerinde bakteri oluşumunun önüne geçen şok soğutmalı dolap çeşitlerinden hızlı buz çözdürme özelliğinin dışında gerekli ısılarda mayalama yapan blast chillerın imalatı profesyonel üretimi kaliteli paslanmaz malzemelerle yapılmış, HACCP standartlarına uygun gıda saklama sistemine sahip kullanışlı şok soğutmalı dolap modelidir - Şok soğutmalı blast chiller dondurucu soğutucu dolap satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

  • Empero Fritöz Tamir

    İgdaş Gazmer Belgeli Ce Onaylı Empero Fritöz Tamiri Bakımı Onarımı ve Tamirat Servisi Telefonu 0212 2974432 - 2536412 - 2375906 - 3614581

    Ayrıca en ekonomik, ucuz fiyatlarla satış için de arayabilirsiniz 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759