x 


İtalyan Dondurma Makinası

Profesyonel italyan dondurma makinası modelleri kaliteli ekonomik italyan dondurma makinası fiyatları sanayi tipi italyan dondurma makinası teknik şartnamesi uygun italyan dondurma makinası fiyatı özellikleri telefon 0212 2370750
İtalyan Dondurma Makinası AD191S(Pompasız):Yumuşak dondurma makinası açık ve kapalı mekanlarda,yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde hızlı ve pratik bir şekilde dondurma servisini sağlayan ayaklı model 3 musluklu yumuşak dondurma makinasıdır - Yumuşak dondurma makinası proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 449.661,14 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

İtalyan Dondurma Makinası AD191S (Pompasız)

3 Musluklu Soft Dondurma Makinası - Yumuşak Dondurma Makinası

* Musluk Sayısı: 3 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Üretim Kapasitesi: 33 kg/h
* Tipi: Vertical (Dikey)
* Üretim Sistemi: Gravity Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Frozen Yogurt ve Soft dondurma üretimi için kullanabileceğiniz ayaklı bir modeldir
* Üç musluklu bir model olduğundan 2 farklı çeşit ve 1 adet de karışık ürün verebilirsiniz
* Elektromekanik paneli sayesinde kullanımı çok pratiktir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Saatte 440 porsiyon (70gr) servis yapmanıza olanak sağlar
* Hava soğutmalı bir modeldir
* Mikserli oluşu sayesinde soft dondurma ve Frozen Yogurt malzemeniz sürekli homojen halde kalır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Makinenin içinde bulunan kompresör Bristol markadır
* Çevre duyarlılığımıza bir örnek olarak makinelerimizde yüksek verimli su kondenserleri kullanılmaktadır
* Bu kondenserler çevre standartlarına uymak için kullanılan su ve gaz miktarını azaltır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 2.8 kw'lık enerji tüketimi ile performansının çok altında bir enerji sarfiyatına sahiptir
* Soğutma sistemleri en sıcak havalarda bile dondurmanın doğru ısıda olmasını sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir

İtalyan Dondurma Makinası AD191S(Pompasız):Yumuşak dondurma makinası açık ve kapalı mekanlarda,yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde hızlı ve pratik bir şekilde dondurma servisini sağlayan ayaklı model 3 musluklu yumuşak dondurma makinasıdır - Yumuşak dondurma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

  • Dihr Bardak Yıkama Makinası

    Dihr Bardak Yıkama Makinası Satış Telefonları 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759

    En ekonomik, ucuz fiyatlarıyla fiyat teklifi için arayınız 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759