x 


Boyalı Çift Ayaklı Çöp Kovası

İmalatçısından İndirimli Boyalı Çift Ayaklı Çöp Kovası Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Boyalı Çift Ayaklı Çöp Kovası Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Boyalı Çift Ayaklı Ç
Boyalı Çift Ayaklı Çöp Kovası PAL-3560-8 Özellikleri / Malzemesi Çift ayaklı bahçe tipi çöp kovası boyalı Boyalı olarak üretilmiştir. Endüstriyel Boyalı Çift Ayaklı Çöp Kovası imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Çift ayaklı bahçe tipi çöp kovası boyalı modelleri fiyatları, toptan Boyalı Çift Ayaklı Çöp Kovası çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 983,15 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Boyalı Çift Ayaklı Çöp Kovası PAL-3560-8

Çift ayaklı bahçe tipi çöp kovası boyalı  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Çift ayaklı bahçe tipi çöp kovası boyalı
Boyalı olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Boyalı Çift Ayaklı Çöp Kovası fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Boyalı Çift Ayaklı Çöp Kovası modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Boyalı Çift Ayaklı Çöp Kovası fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Boyalı Çift Ayaklı Çöp Kovası alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  • Ersöz Patates Soyma Makinası Tamir

    Ersöz Patates Soyma Makinası Tamir Servisi Telefonu 0212 2974432 - 2536412 - 2375906 - 3614581

    Ayrıca en ekonomik, ucuz fiyatlarla satış için de arayabilirsiniz 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759