x 


Otel Çanta Sehpası

İmalatçısından en kaliteli otel çanta sehpaları modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370750
Otel Çanta Sehpası SN822:Otel odalarında seyahat çantalarını üzerine koymakta kullanılan bu krom malzemeden üretilmiş otel tipi çanta sehpası son derece sağlamdır - Otel çanta sehpası proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 1.429,23 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Otel Çanta Sehpası SN822

Çanta Sehpası Krom

- Genişlik: 45 cm - Otel çanta sehpası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Derinlik: 50 cm
- Yükseklik: 74 cm - Otel çanta sehpası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Otel Çanta Sehpası SN822:Otel odalarında valizleri bavulları üzerine koymakta kullanılan bu krom malzemeden üretilmiş otel çanta sehpası son derece sağlamdır - Otel çanta sehpası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 • ALATLI PİLAV:

   

   

  Malzemeler


  yarım kg koyun eti
  yarım kg bulgur
  1 soğan
  tereyağı
  1 su  b. nohut
  1 çay b. besni üzüm
  alatı için:
  tane karabiber
  karanfil
  5 baharat

   

  HAZIRLANIŞI:

  Devamını oku...