x 


Pizza Hazırlama Ünitesi

Pizza Hazırlama Ünitesi 7919.PZC35.00:Tezgah üstü pizza hazırlık ünitesi modelleri soğutuculu kumpir hazırlama dolapları pizza makeup soğutucusu çeşitlerinden set üstü pizza hazırlama ünitesinin imalatı öztiryakiler endüstriyel mutfak cihazları fabrikası
Pizza Hazırlama Ünitesi 7919.PZC35.00:Tezgah üstü pizza hazırlık ünitesi modelleri soğutuculu kumpir hazırlama dolapları pizza makeup soğutucusu çeşitlerinden set üstü pizza hazırlama ünitesinin imalatı öztiryakiler endüstriyel mutfak cihazları fabrikası üretimi son derece kullanışlı ve kaliteli elektronik sistemli soğutmalı tezgah üstü pizza hazırlama ünitesi cihazıdır.Pizza hazırlama ünitesini sandeviç malzemeleri soğutucusu soğutuculu kumpir hazırlık ünitesi meze teşhir ünitesi çeşitli hazırlıklar için makeup tezgahı olarak kullanabilirsiniz- Tezgah üstü make up pizza hazırlama ünitesi satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 21.344,95 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Pizza Hazırlama Ünitesi 7919.PZC35.00

* Monoblok iç ve dış gövdesi paslanmaz çelik olan pizza hazırlama ünitesinin izolasyonu poliüretan malzemeyle yapılmıştır - Tezgah üstü make up pizza hazırlama ünitesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Pizza hazırlama ünitesinin çalışma derecesi +3 ile +8 derece arası ayarlanabilir olup dijital göstergeli termostatıyla kontrol edilebilir
* Statik soğutma sistemiyle pizza malzemelerini soğutan pizza hazırlama ünitesi en fazla 40 derece dış ortam sıcaklığında ve %65 bağıl nemde çalışabilir - Tezgah üstü make up pizza hazırlama ünitesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Pizza hazırlama ünitesinin fiyatına gastronom kaplar hariç olup ayrıca alacağınız 4 adet GN 1/4x150 ve 1 adet GN 1/2x150 kap koyarak kullanabilirsiniz (en fazla 6 adet GN1/4 150)
* 220 voltluk 50 hz elektrikle çalışıp 0.20 kw çeken make-up pizza malzemeleri soğutucusunun eni 34 cm yüksekliği 44 cm ve boyu da 131.4 cm.dir - Tezgah üstü make up pizza hazırlama ünitesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tezgah üstü pizza hazırlama ünitesinin ağırlığı 45 kg.dır R134A soğutucu gazıyla soğutma yapar
* Pizza malzemelerini soğutmada kumpir malzemelerini tezgah üstünde soğuk tutmada kullanılan öztiryakiler soğuk pizza hazırlama ünitesi 2 yıl garantili satılmakta olup, profesyonel pizza hazırlama ünitesi yedek parçaları (dijital termostatı,motoru,fan motoru v.b. soğutuculu pizza hazırlama ünitesi parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak pizza hazırlama ünitesi yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal pizza hazırlama ünitesi yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ayrıca elinizde böyle bir profesyonel pizza hazırlama ünitesi var ve arızalıysa veya soğutmalı pizza hazırlama ünitesinin bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli pizza hazırlama ünitesi tamircilerinden oluşan teknik servisimize pizza hazırlama ünitesi bakımını pizza hazırlama ünitesi tamirini servisini yaptırabilir, pizza hazırlama ünitesi yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Pizza hazırlama ünitesi bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Pizza Hazırlama Ünitesi 7919.PZC35.00:Tezgah üstü pizza hazırlık ünitesi modelleri soğutuculu kumpir hazırlama dolapları pizza makeup soğutucusu çeşitlerinden set üstü pizza hazırlama ünitesinin imalatı öztiryakiler endüstriyel mutfak cihazları fabrikası üretimi son derece kullanışlı ve kaliteli elektronik sistemli soğutmalı tezgah üstü pizza hazırlama ünitesi cihazıdır.Pizza hazırlama ünitesini sandeviç malzemeleri soğutucusu soğutuculu kumpir hazırlık ünitesi meze teşhir ünitesi çeşitli hazırlıklar için makeup tezgahı olarak kullanabilirsiniz- Tezgah üstü make up pizza hazırlama ünitesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 • Hava Perdesi Nedir Hava Perdelerinin Faydaları;

  Hava perdesi basit anlamda; kapı üstlerine veya konut, işyeri gibi binaların genişliği fazla olmayan kapısız girişlerinin üst tarafına takılarak yaz kış farketmeksizin çalıştırılabilen; içlerinde hava üfleyen bir rulo fanlı motoru bulunan, bazı modellerinde ısıtıcı rezistansı olan cihazlardır..

  Girişlerin eşiğine yerleştirilen bu cihazlar; havayı emip bir kesit halinde yukarıdan aşağı doğru üflerler, bu sayede iç ve dış mekandaki sıcaklık veya soğukluk birbirlerine karışmaz...

  Hava perdesi; yazın Sıcak havanın içeri girmesini engeller.
  Hava perdesi; kışın Soğuk havanın içeri girmesini engeller.
  Böylelikle enerjidende tasarruf sağlarlar,
  Hava perdesi; dışarıdaki toz, duman, kötü koku  ve uçan haşerelerin içeri girmesini engeller.
  Böylece iç ortamdaki temiz havanızı saklarlar...

  Hava perdelerini alırken;

  Kademeli üfleme seçeneklerinin olmasına,
  Hava akış yönünü ayarlama seçeneğinin olmasına,
  Sessiz çalışır olmasına,
  Uzaktan kumandasının standart olarak verilmesine,
  Tercihen paslanmaz krom çelik saçdan olmasına,
  Kolay montaj edilebilmesine
  Garantisi ve Yetkili Servisinin Güvenilir Olmasına, Satış sonrası hizmetlerinin düzgün olmasına dikkat etmelisiniz.

  Arızalı Hava perdesinizin tamiri servisi bakımı için arayınız; 0212 2370759

  Aşağıdaki Not Sadece Aynı İş Kolundaki (Tamir Bakım Servis Hizmeti Yapan) Arkadaşlarımız İçin Geçerlidir....

  Sitemizdeki yazıdan alıntı yapacak olan arkadaşlarımız; Lütfen kaynağı belirtiniz... Kaynak belirtilmeden yapılacak alıntılarla ilgili siteler "Yüzsüzler veya Fikirden Yoksunlar" Sayfamızda yayınlanacaktır. Darılmayınız...

  Kaynak: www.mutfakmerkezi.com