x 


Fermantasyon Dolabı

Fermantasyon Dolabı:Endüstriyel buzdolaplarından bu cam kapılı fermantasyon dolabı paslanmaz çelik malzemeden imal edilmiş olup son derece kaliteli,sağlam,güvenilirdir - Fermantasyon dolabı satış telefonu 0212 2370749
Fermantasyon Dolabı EMP7095AKE:Endüstriyel buzdolaplarından bu cam kapılı fermantasyon dolabı paslanmaz çelik malzemeden imal edilmiş olup son derece kaliteli,sağlam,güvenilirdir.Bu fermantasyon dolabını hem soğutucu dolap ve hem de mayalandırma dolabı olarak kullanabilirsiniz - Fermantasyon dolabı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 128.962,92 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Fermantasyon Dolabı EMP7095AKE

Otomatik Programlı Fermantasyon Dolabı (Sıcak-Soğuk)

 * Boyutlar; 700x800x2050 mm - Fermantasyon dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ağırlık; 160 kg

 * Net m3; 1.2 - Fermantasyon dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Güç kw; 1.6

 * Kapasite; 700 litre - Fermantasyon dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 20 kat 40x60 tepsi kapasitesi

 * Çalışma aralığı; -10 º C  , + 40 º C - Fermantasyon dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Tek başına soğutucu olarak kullanabilme

 * Tek başına mayalandırma dolabı olarak kullanabilme - Fermantasyon dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Tek başına belirli süreye kadar soğuk, sonrasında mayalandırma dolabı olarak kullanabilme

 * 220 V-230 V -1 +N -50 60 Hz elektrik gücü - Fermantasyon dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * ”CFC Free”, 404 A soğutucu gaz

 * 40 kg/m3 yoğunluk - Fermantasyon dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Elektronik, sıcaklık ve defrost kontrollü gösterge

 * Defrost esnasında otomatik su buharlaştırma - Fermantasyon dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Sökülebilir havalandırmalı kompresör

 * Fanlı soğutma - Fermantasyon dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 48 mm kalınlığında “ozon dostu” poliüretan izolasyon

 * Alüminyum panelli, bakır borulu evaparatör - Fermantasyon dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Paslanmaz çelik gövde

 * Otomatik fermantasyon elektronik kontrolü:

   1. Faz: Fermantasyonu durdurma süreci (Maksimum 7 gün)

   2. Faz: 72 Saate kadar muhafaza

   3.Faz: Fermantasyon sürecini yeniden başlatma

   4.Faz: Sıcaklık kontrollü fermantasyon ve nemlendirme

   5.Faz: Nemlendirme sonrası ürün muhafazası

   (Kullanılan ürüne göre 5/10 saat)

Fermantasyon Dolabı EMP7095AKE:Endüstriyel buzdolaplarından bu cam kapılı fermantasyon dolabı paslanmaz çelik malzemeden imal edilmiş olup son derece kaliteli,sağlam,güvenilirdir.Bu fermantasyon dolabını hem soğutucu dolap ve hem de mayalandırma dolabı olarak kullanabilirsiniz - Fermantasyon dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  • Empero Soğutucu Buzdolabı Tamir

    Empero Soğutucu Buzdolabı Tamiri Bakımı Onarma Servisi Yetkili Telefonu 0212 2974432 - 2536412 - 2375906 - 3614581

    Ayrıca en ekonomik, ucuz fiyatlarla satış için de arayabilirsiniz 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759