Yemekhane Yer Süzgeci AC-33:Otel mutfakları için profesyonel yemekhane yer süzgeci modelleri restoran mutfak ve bulaşıkhanelerinde kullanıma uygun kaliteli ve ekonomik yemekhane yer süzgeci fiyatları imalatçılarından paslanmaz yemekhane yer süzgeci satışı telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli yemekhane yer süzgeçleri modelleri en uygun yemekhane yer ızgarası toptan yemekhane yer gideri satış listesi mutfak yer süzgeci fiyatlarıyla bulaşıkhane yer süzgeci üretimi paslanmaz çelik yemekhane yer süzgeci imalatı satışı

Yemekhane Yer Süzgeci

Satış fiyatı 4.109,88 TL
İndirim
Açıklama

Yemekhane Yer Süzgeci AC-33

Yemekhane yer süzgeci;

* Ölçüleri: 300x300 mm - Yemekhane yer süzgeci satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Yemekhane yer süzgecinin sifon havuzu ölçüsü 200x200 mm dir 

* Paslanmaz çelikten üretilmiştir 

* Ayarlanabilir ayakları sayesinde montaj esnasında yüksekliğini ayarlayabilirsiniz - Yemekhane yer süzgeci satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Yemekhane yer süzgeci kenardan sifonlu alttan çıkışlıdır

* Pvc atık su borusu bağlantısı standart üretimde 70 lik boruya göre üretilmektedir. Sipariş esnasında bildirmek kaydıyla 100 lük atık su borusuna uygun olarak da üretilebilmektedir

Dikkat:Yemekhane yer süzgecinin resmi temsili olarak konulmuş olup, belirtilen ölçüde imalatı yapılıp teslim edilecektir.

Yemekhane Yer Süzgeci AC-33:Sanayi tipi mutfak yer süzgeçleri bulaşıkhane su giderleri endüstriyel mutfak yer gideri ızgaralarından kaliteli yemekhane yer süzgecinin imalatı paslanmaz mutfak yer giderleri fabrikası üretimi 200x200 mm çap ölçülü sifon havuzu olan kenar alttan çıkışlı otel yemekhanelerinde kullanıma uygun dışı 300*300 mm ölçüsünde paslanmaz yemekhane yer süzgecidir - Yemekhane yer süzgeci satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu yemekhane yer süzgecinin satışı haricinde farkı modellerde ve farklı ölçülerde yer gideri satışımız mevcuttur - Yemekhane yer süzgeci satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yemekhane Yer Süzgeci Teknik Şartnamesi

* Komple AISI304 (18/8 Cr-Ni) Kalite paslanmaz çelik malzemeden imal edilmiştir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Yemekhane Yer Süzgeci; Kanal (tava), sifon ve üst ızgaradan oluşmaktadır.

* Kanal (tava) ; 1,20 mm kalınlıkta malzemeden imal edilecektir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
Boyu 750 mm ve daha kısa ürünlerde eğimsiz, 1000 mm ve daha uzun ürünlerde ise sifon (gider) yönünde kendi içinde eğimli üretilecektir
Kanal kademeli olarak bükülmek suretiyle üst ızgaranın hat boyunca oturacağı bir çerçeve oluşturulmuştur,
Tüm ek yerleri ve sifon montajı sızdırmaz yapıda argon-ark kaynağıyla düzenlenmiştir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
Kanalın betona ankrajını sağlamak üzere ankraj parçalarıyla zeminde yüksekliği ayarlamak için yükseklik ayar parçaları montaj edilmiştir.

* Sifon; tesisattan koku ve haşere gelmesine engel olacak yapıda dizayn edilmiştir.
Pvc veya pik boruya montaj edilecek şekilde paslanmaz boruyla düzenlenecektir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
Tesisatta olası tıkanıklara müdahale edecek yapıda bakım kapaklı imalatı yapılacaktır.
Katı partiküllerin tesisata gitmesine engel olacak yapıda süzgeç sacı düzenlenmiştir.

* Yemekhane Yer Süzgecinin üst ızgarasının üretimi; petek tipi üst ızgaranın dış çerçevesi 1,50 mm, iç petek yapısı 1,20 mm kalınlıkta, petek aralıkları 20*20 mm, her iki yüzden ve tüm birleşim noktalarında Argon-ark kaynaklı olarak düzenlenmiştir, kaynak işlemi sonrasında pasivasyona tabi tutularak temizlenmiştir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Ems Endüstriyel; Yemekhane Yer Süzgecinin yukarıdaki teknik şartnameye göre üretiminin yapılıp, teslim edileceğini taahhüt eder Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Pasivasyon Nedir: Kaynağı yapılan paslanmaz krom malzemenin sonradan paslanmaması, karbon malzemelerle temasının önlenmesi ve temas ettiğinde bulaşan karbon kalıntılarının asit ile yıkanmasıdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.