Sup Kasesi A201G:Bir defa sup pişirip satmak için profesyonel tek kullanımlık sup kasesi fiyatları pastanelerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik kullan at sup kasesi modelleri fırınlar için alüminyum sup kasesi teknik şartnamesi tatlıcılarda kullanılan folyo sup kasesi fiyatı özellikleri fırında pişirime uygun supangle kasesi çeşitleri fabrikası telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli supangle kaseleri modelleri tek kullanımlık en uygun supangle kasesi toptan folyo supangle kasesi satış listesi alüminyum supangle kasesi fiyatlarıyla kullan at supangle kasesi satıcısı pastaneler için supangle kasesi fabrikası

Sup Kasesi

Satış fiyatı 304,16 TL
İndirim
Açıklama

Sup Kasesi A201G

 * Sup kasesinin imalatı dayanıklı alüminyum folyodan yapılmıştır - Kullan at sup kasesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Isıya dayanıklıdır

 * Sup kaselerinin gıdayla kullanımı son derece güvenli ve hijyeniktir - Kullan at sup kasesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Alüminyum sup kasesi tek kullanımlıktır, kullanıldıktan sonra atılır

 * 100 Adetten aşağı satışı yapılmamaktadır - Kullan at sup kasesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Alüminyum sup kasesinin fiyatları 100 adet içindir

 * Çok çok yüksek adetli toptan alüminyum sup kaselerini-benzer alüminyum tek kullanımlık kapların toptan alımınıza istinaden özel iskontolu alüminyum sup kasesi fiyatları için bizi arayınız - Kullan at sup kasesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sup Kasesi A201G:Tek Kullanımlık Sup Kaseleri Kullan At Künefe Pişirme Tabakları Bir Defalık Tabldot Yemek Dağıtma Tabağı Alüminyum Hayrat Pilav Kapları bölümündeki sup kasesinin imalatı yüksek sıcaklığa dayanıklı alüminyumdan yapılmış olup hijyeniktir. Tek kullanımlık alüminyum tatlı kaseleri ve tatlı kaplarının bütün çeşitlerini satıyoruz - Kullan at sup kasesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.