Profesyonel Bardak Yıkama Makinası ABW1200:Endüstriyel Bardak Yıkama Makineleri Gemi Tipi Bulaşık Yıkama Makinaları Kazan Yıkama Makinaları Bulaşık Tabak Bardak Çatal Kaşık Tabldot Tabağı Yemek Tepsisi Yıkama Makinaları Bulaşıkhane Ekipmanlarından bu bardak yıkama makinası kahveler için bardak yıkama makinası oteller için bardak yıkama makinesi barlar için bardak yıkama makinası kafeler için fincan yıkama makinesi olarak kullanılan profesyonel bir kupa bardak fincan kadeh su bardağı yıkama makinasıdır - Profesyonel bardak yıkama makinesi satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Profesyonel Bardak Yıkama Makinası:Kahvehaneler için en kaliteli profesyonel bardak yıkama makinaları kafeler için profesyonel endüstriyel bardak yıkama makinası oteller için profesyonel kahve fincanı kadeh yıkama makinalarının en ucuz fiyatlarıyla satış

Profesyonel Bardak Yıkama Makinası

Satış fiyatı 45.800,37 TL
İndirim
Açıklama

Profesyonel Bardak Yıkama Makinası BW1200

 * Bardak yıkama makinası saatte 1000-1200 arası bardak yıkayan makina olarak geçer - Profesyonel bardak yıkama makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Yıkadığı bardak sayısı tamamıyla yıkanan bardağın büyüklüğüyle değişkendir

 * Bardak yıkama basketinin (sepetinin) ölçüsü 400x400x150 mm olup yıkayacağınız bardağa göre kapasiteyi hesaplayabilirsiniz - Profesyonel bardak yıkama makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Yıkama 85°C’de 150 saniyelik yıkama periyotlu olup bardakları durulama süresi dahil değildir

 * Bardak yıkama makinasının kapağını açınca durduran kapı emniyet butonu vardır - Profesyonel bardak yıkama makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Daha parlak yıkanmış bardaklar için kendiliğinden otomatik parlatıcı çeken parlatıcı çekme pompası vardır

 * Profesyonel bardak yıkama makinasının gövdesi şase paneli ve ısıtıcı boyler tankı paslanmaz çeliktir - Profesyonel bardak yıkama makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Bardak yıkayıcının yıkama tankı otomatik olarak su ile dolar ve otomatik olarak sabit su seviyesinde tutulur

 * Yıkama ve durulama suyu sıcaklığı bağımsız iki termostatla uygun yıkama ve durulama ısısı için sürekli ve otomatik olarak kontrol edilir - Profesyonel bardak yıkama makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Elektirikli elemanlar ve kablolar uluslararası standartlara ve güvenlik tüzüklerine uygundur

 * Profesyonel bardak yıkama makinası 220 Volt 50 hz elektrikle çalışır ve toplam 5190 wat gücündedir - Profesyonel bardak yıkama makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Tüm parçalara kolayca ulaşılarak, çabuk ve etkin çalışma için kontrol edilebilir

 * Ölçüleri 490x520x780 olan profesyonel bardak yıkama makinasının ağırlığı 46 kg.dır - Profesyonel bardak yıkama makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Profesyonel bardak yıkama makinası 2 yıl garantili satılmakta olup, sanayi tipi bardak yıkayıcılarının yedek parçaları (parlatıcı pompası,süzgeci,yıkama pompaları,bardak basketi,durulama kolu memesi,bulaşık sepeti,termostatı,rezistansı,elektronik beyni v.b. profesyonel bardak yıkama makinası parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal endüstriyel profesyonel bardak yıkama makinaları yedek parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  

 * Ayrıca elinizde böyle bir endüstriyel bardak yıkama makinası var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli bardak yıkama makinası tamircilerinden oluşan teknik servisimize profesyonel bardak yıkama makinalarının otomatik bardak yıkayıcılarının tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel bardak yıkama makinası tamiri-set üstü set altı bardak yıkama makineleri tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Profesyonel Bardak Yıkama Makinası ABW1200:Endüstriyel Bardak Yıkama Makineleri Gemi Tipi Bulaşık Yıkama Makinaları Kazan Yıkama Makinaları Bulaşık Tabak Bardak Çatal Kaşık Tabldot Tabağı Yemek Tepsisi Yıkama Makinaları Bulaşıkhane Ekipmanlarından bu bardak yıkama makinası kahveler için bardak yıkama makinası oteller için bardak yıkama makinesi barlar için bardak yıkama makinası kafeler için fincan yıkama makinesi olarak kullanılan profesyonel bir kupa bardak fincan kadeh su bardağı yıkama makinasıdır - Profesyonel bardak yıkama makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.