Paslanmaz Krom Tel AISI 316 4MM:Gıda makineleri için profesyonel krom çelik tel fiyatları sanayi tipi makinalarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik paslanmaz krom tel modelleri makine imalatında kullanmak için endüstriyel krom nikel tel teknik şartnamesi bükülerek kullanıma uygun krom tel fiyatı özellikleri toptan fiyatlı kıvrılabilir krom çelik tel fabrikası inox krom tel bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli krom tel çeşitleri 316 çelik tel gereken yerlerde kullanıma en uygun krom çelik tel toptan paslanmaz krom tel satış listesi inox krom tel fiyatlarıyla krom çelik tel satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı krom tel fiy

Paslanmaz Krom Tel

Satış fiyatı 236,53 TL
İndirim
Açıklama

Paslanmaz Krom Tel AISI 316 4MM

* Krom çelik tel nispeten yumuşak kıvrılabilir yapıdadır - Aisi 316 paslanmaz krom tel satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Aisi 316 kalitede olup 4 mm. kalınlığında tek damarlıdır
* Paslanmaz krom telden 1 adet aldığınızda 1 metre kesilerek gönderilecektir
* 1 metreden fazla alımlarda kesilmeden stok durumuna en uygun en uzun metre gönderilecektir - Aisi 316 kalite paslanmaz çelik tel satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Bu krom tel çeşidi bükülebilir olduğundan yapısında çarpıklıklar olabilmektedir, dümdüz değildir
* Ayrıca metreyle paslanmaz krom tel değilde toptan alımlarda fazlaca kiloyla paslanmaz krom çelik tel fiyat teklifi verebilmemiz için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine yazabilirsiniz - Aisi 316 inox krom tel satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Paslanmaz Krom Tel AISI 316 4MM:Tek damarlı paslanmaz teller sanayi tipi kıvrılabilir çelik tel çeşitlerinden paslanmaz krom telin üretimi aisi 316 kalitede paslanmaz krom çelikten yapılmış olup profesyonel paslanmaz krom teller fabrikası imalatı 4 mm kalınlığındaki ölçüsü ve  tek damarlı çubuk şeklindeki bükülebilir yapısıyla gıdayla temasa uygun ekipmanların üretiminde kullanılan paslanmaz krom tel çeşididir - Aisi 316 kalite 4 mm kalınlığında paslanmaz krom tel satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Fiyatları 1 metre için yazılmış olan paslanmaz krom telin toptan alımlara özel fiyatlı indirimli inox çelik teller fiyat listesinden krom tel fiyat teklifi verebilmemiz için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine yazınız - 316 kalite paslanmaz çubuktan kıvrılan yapısıyla krom çelik tel satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.