Paslanmaz Davlumbaz Aspiratör Elektrik Motoru CH80/H50-CW: Ev tipi aspiratörler için profesyonel paslanmaz aspiratör davlumbaz elektrik motoru fiyatları ankastre davlumbazlarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik aspiratör davlumbaz fan motoru modelleri ada tipi davlumbazlar için aspiratör davlumbaz emiş motoru yedek parçası ev tipi gömme davlumbazlarında kullanılan aspiratör davlumbaz havalandırma motoru fiyatı özellikleri 3 kademeli ch80/h50 davlumbaz aspiratör motoru imalatçıları paslanmaz aspiratör davlumbaz elektrik motoru bakımı temizliği nasıl yapılır paslanmaz aspiratör davlumbaz elektrik motoru nasıl sökülür takılır değiştirilir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli paslanmaz aspiratör davlumbaz elektrik motorları modelleri en uygun aspiratör elektrik motoru toptan paslanmaz davlumbaz elektrik motoru satış listesi ev tipi davlumbaz motoru toptancısı duvar tip davlumbaz motoru toptancıları

Paslanmaz Davlumbaz Aspiratör Elektrik Motoru

Satış fiyatı 1.529,17 TL
İndirim
Fabrikasından en kaliteli ankastre aspiratör davlumbaz elektrik motorları modelleri en uygun ev tipi aspiratör davlumbaz fan motoru toptan paslanmaz aspiratör davlumbaz emiş motoru satış listesi paslanmaz aspiratör davlumbaz elektrik motoru üretimi
Açıklama

Paslanmaz Davlumbaz Aspiratör Elektrik Motoru CH80/H50-CW

 Paslanmaz davlumbaz aspiratör elektrik motoru;

* Voltaj: 220v - Paslanmaz davlumbaz aspiratör elektrik motoru satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Frekans: 50 hz
* Anma akımı: 1.4 A
* Anma gücü: 275 W - Paslanmaz davlumbaz aspiratör elektrik motoru satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Hız: 2900-2950 rpm
* Yön: Önden bakınca sağ tarafa doğru dönüşlüdür
* Kondansatör gücü: 5 mikrofarattır
* CH80 serisi; Tek fazlı, rotoru sincap kafesli, daimi kapasitörlü, AC indüksiyon motordur - Paslanmaz davlumbaz aspiratör elektrik motoru satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* F sınıfı sargı yalıtımına sahip motorlardır
* Motorlarda sargı sıcaklıklarının öngörülen değerlerin üstüne çıkması termik koruyucu ile kontrol altına alınmaktadır
* Müşterilerimizin isteği doğrultusunda sinter burç ya da rulman yataklı ile üretilebilmektedir - Paslanmaz davlumbaz aspiratör elektrik motoru satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Elektriksel ve mekaniksel tasarımlarla yüksek verimlilik sağlanmıştır
* Motor tasarım açısından sessiz çalışmaya uygundur
* Rotor yüksek kalite alüminyumdan ve stator silisli sacdan üretilmiş olup, paslanma, kir vb. diğer dış etkenlere karşı dayanıklıdır - Paslanmaz davlumbaz aspiratör elektrik motoru satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* H20, H25, H27, H30, H35, H40, H47 ve H50 paket boyları ile üretilebilmektedir
* Kapasitif motorlar, çok düşük ses ve uzun ömürlü, aspiratör, davlumbaz ve mutfak havalandırma sistemleri için tasarlanmıştır
* İstek doğrultusunda ürünün paket ve mil boylarında değişiklik sağlanabileceği gibi, montaj için vida delikleri istenilen ölçüde oluşturulabilir - Paslanmaz davlumbaz aspiratör elektrik motoru satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Paslanmaz Davlumbaz Aspiratör Elektrik Motoru CH80/H50-CW: Ev tipi aspiratör motorları sanayi tipi davlumbaz motorları endüstriyel hava emiş motorları modellerinden kaliteli paslanmaz davlumbaz aspiratör elektrik motorunun imalatı profesyonel aspiratör davlumbaz motorları fabrikası üretimi 3 kademeli 220v 50 hz elektrik ile çalışan sağ yönlü paslanmaz davlumbaz aspiratör elektrik motoru yedek parçasıdır - Paslanmaz davlumbaz aspiratör elektrik motoru satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu paslanmaz davlumbaz aspiratör motorunu ev tipi paslanmaz aspiratör motoru, duvar tipi ankastre aspiratör davlumbaz motoru büyük orta tip aspiratör davlumbaz fan motoru olarak kullanabilirsiniz - Paslanmaz davlumbaz aspiratör elektrik motoru satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Dikkat çift motorlu davlumbaz fan motorlarının sağ veya sola takılmaları sebebiyle bağlantıları değişmektedir, önden bakıldığında saat yönünde dönen; sağa doğru dönüş yapan aspiratör fan motorunun uyumlu olduğu aspiratör markalarını ürün altına yorum olarak yazıp sorabilirsiniz - Ev tipi fan motoru parçası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Ayrıca ev tipi davlumbaz fan motoru parçası satışı haricinde düğmesi arızalı aspiratör tamiri emme motoru yanık aspiratör motor değişimi ve davlumbaz fan motoru değişimini tecrübeli davlumbaz fan motoru tamircisi teknik servisimizde yapıyoruz - Ev tipi aspiratör fan motoru parçası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.