Özel Üretim Ocakbaşı İmalatı OBI200:Kebapçılar için profesyonel özel üretim ocakbaşı modelleri balıkçılarda kullanıma uygun kaliteli bakır özel üretim ocakbaşı fiyatları imalatçılarından işlemeli özel üretim ocakbaşı satışı telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından bakır işlemeli özel üretim ocakbaşı modelleri en uygun özel üretim ocakbaşı toptan özel üretim ocakbaşı satış listesi özel üretim ocakbaşı fiyatlarıyla özel üretim ocakbaşı fabrikası kömürlü kebapçı ocakbaşı bayisi bakır ocak başı satışı

Özel Üretim Ocakbaşı İmalatı

Satış fiyatı 127.431,52 TL
İndirim
Açıklama

Özel Üretim Ocakbaşı İmalatı OBI200

 Özel üretim ocakbaşı;

* Sadece davlumbaz ölçüleri: 220x70x77 cm - Özel üretim ocakbaşı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sadece ızgara bölümü: 200x45 cm
* Toplam yüksekliği: 220 cm
* Mermer koyulan bölüm: 25 cm Özel üretim ocakbaşı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Taban ve ara raflıdır
* 8 mm tamperli cam mevcuttur
* Kendinden davlumbazlıdır Özel üretim ocakbaşı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Bakır kaplamalı otantik ocakbaşı kömürle pişirme yapar
* Bu özel üretim ocakbaşı mangalı izolasyonlu olup içi ateş tuğla döşelidir
* Davlumbazın en üstünce baca çıkış deliği mevcuttur Özel üretim ocakbaşı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Nostaljik ve şık görünümlü üretilmiş olan ocakbaşı ızgarası her mekana uyum sağlar ve kullanıldığı kebapçılara hoş bir görünüm sağlar
* Davlumbaz kısmına firma isminizi yazdırma imkanı
* Ayrıca istenilen özel ölçüler için bizleri  Özel üretim ocakbaşı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özel Üretim Ocakbaşı İmalatı OBI200:Kebapçı mangalları kebapçı ızgaraları bakır davlumbazlı ocakbaşları modellerinden özel üretim ocakbaşının imalatı profesyonel bakır ocakbaşı fabrikası üretimi 220x200 cm ölçülerinde taban ve ara raflı bakır özel üretim kebapçı ocakbaşıdır - Özel üretim ocakbaşı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu bakır ocakbaşı imalatı haricinde özel üretim ocakbaşı et ızgarası, özel üretim ocakbaşı balık ızgarası, özel üretim ocakbaşı tavuk ızgarası ve bakır ocakbaşı köfte ızgarası imalatını da yapmaktayız - Özel üretim ocakbaşı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.