Ocakbaşı Kebap Mangalı ABI200:Dürümcüler için dekoratif bakır ocakbaşı kebap mangalı fiyatları et mangalcılarında kullanıma uygun kaliteli ekonomik ocakbaşı kebap mangalı imalatçıları urfa kebapçılar için el işlemeli dekoratif ocakbaşı kebap mangalı modelleri meşhur köftecilerde kullanıma uygun el yapımı adana ocakbaşı kebap mangalı fiyatı özellikleri ocakbaşları için kebapçı mangalı bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli ocakbaşı kebap mangalları modelleri nostaljik kebapçılara en uygun ocakbaşı kebap mangalı toptan bakır ocakbaşı kebap mangalı satış listesi dekoratif ocakbaşı kebap mangalı fiyatlarıyla otantik ocakbaşı kebap mangalı satıcısı t

Ocakbaşı Kebap Mangalı

Satış fiyatı 49.864,53 TL
İndirim
Açıklama

Ocakbaşı Kebap Mangalı ABI200

Ocakbaşları İçin Davlumbazlı Kömürlü Bakır Izgara - Ocakbaşı Kebap Mangalı

 * Kendin pişir kendin ye ocakbaşları için kendinden davlumbazlı ızgaranın imalatı işlemeli bakır malzemeden yapılmıştır. Kömürde pişirmenin eşsiz lezzetini bu bakır ocakbaşı mangalıyla müşterilerinize sunabileceksiniz - Nostaljik kebapçılar ocakbaşları tavukçular için ocakbaşı kebap mangalı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Bakır ocakbaş kebap mangalının ölçüleri 200x75x110 cm'dir
 * İşlemeli bakırdan yapılan ocakbaşı kebap mangalının ızgarası köz kömürle pişirme yapar - Nostaljik kebapçılar ocakbaşları tavukçular için ocakbaşı kebap mangalı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Bakır ocakbaşı kebap mangalının ızgarasında kömürün yandığı haznenin iç tarafında ateş tuğlası yoktur
 * Sipariş esnasında belirtildiği takdirde ekstra ücretle ateş tuğlası döşeli olarak imal edilebilir - Nostaljik kebapçılar ocakbaşları tavukçular için ocakbaşı kebap mangalı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Bakır ocakbaşı kebap mangalı istediğiniz ölçülerde üretilebilir
 * Ayrıca üretimi standart yapılmış bakır ocakbaşı kebap mangalı haricinde ocakbaşlarına kebapçıların mekanlarına uygun özel ölçülü bakır ocakbaşılarının (1,2,3,4 ızgaralı) ve arkası kapalı köfteci kebapçı mangallarının imalatını da yapıyoruz. İmalatçısından 1-1,5-2-2,5 metrelik her ölçüde bakır ocakbaşı tezgahları köfteci ızgaralarının imalatı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ocakbaşı Kebap Mangalı ABI200:Kanatçılar için bakır ocakbaşı mangalı dürümcüler için bakır dürüm ızgarası ocakbaşları için et pişirme ocağı kendin pişir kendin ye lokantaları için közde kömür mangalı olan ocakbaşı kebap mangalı haricinde Ekonomik Ocakbaşı Kebap Mangallarını Bakır İşlemeli Ocakbaşı Izgaralarını Bakır Çağ Kebabı Pişirme Ocaklarını Krom Çelik Kebapçı Izgaralarını Kömürlü Ocakbaşı Kebap Mangalını da satıyoruz - Nostaljik kebapçılar ocakbaşları tavukçular için ocakbaşı kebap mangalı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.