Ocakbaşı Izgarası Çeşitleri Üreticileri MB18-A: Urfa kebapçıları için dekoratif ocakbaşı ızgarası fiyatları kendin pişir kendin ye ocakbaşlarında kullanıma uygun kaliteli ekonomik ocak başı ızgarası imalatçıları urfa adana çöp şiş ciğer kebap ve köfte tavuk kanat pişirmek için dekoratif ocakbaşı ızgarası modelleri otantik kebapçılarda etçilerde tavukçularda kullanılan uygun el yapımı oymalı bezemeli ocak başı ızgarası fiyatı özellikleri telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından kebapçılar için en kaliteli ocakbaşı ızgaraları modelleri köz kömür ateşinde kendin pişir kendin ye kebapçılarına en uygun ocakbaşı ızgarası toptan bakır ocakbaşı ızgarası satış listesi işlemeli ocakbaşı ızgarası fiyatlarıyla davlumbazlı o

Ocakbaşı Izgarası

Satış fiyatı 31.323,60 TL
İndirim
Açıklama

Ocakbaşı Izgarası MB18-A

 * Bakır işlemeli - Açık ızgara Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ölçüler; 130x65x120 cm 

 * Ağırlık; 85 kg

 * Kendinden davlumbazlı

 * Izgara tablalı

 * Kömür hazneli

 * Ayarlı rutin ayak

 * Ayrıca elinizde böyle bir açık ızgara var ve arızalıysa veya açık ızgaranızın bakıma ihtiyacı varsa; ızgara tamircilerinden oluşan teknik servisimize açık ızgaranızın tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Açık ızgara tamiratı, bakımı, onarımı, servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 : Endüstriyel pişiriciler bakır ızgaralar ocak başı mangalları davlumbazlar kategorisinden bu açık ızgara ile ocak başı restoranlarda, kebapçılarda, dürümcüler v.b. yerlerde kebap, çöp şiş, adana, urfa, ciğer, köfte, tavuk, kanat pişirme işlemlerinizi yapabilirsiniz - Açık ızgara Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.